Nazneen Contractor

Nazneen Contractor

Celé jméno: Nazneen Contractor
Místo narození: Bombaj, Indie
Známé projekty: Heroes, Star Wars Resistance24

Datum narození: 26.8.1982 (41 let)

Nazneen Contractor se narodila v Bombaji v Indii, ale v mládí byla vychovávána v Nigérii. Už od útlého věku se zajímala o diverzitu společnosti a cestování, což mělo později za následek, že Nazneen procestovala skoro celý svět. Od sedmi let chodila do školy v Londýně, posléze se ale její rodina přestěhovala za moře do USA.

Převážnou část svého života Nazneen prožila v Torontu. Téměř deset závodně tancovala, ale posléze si uvědomila, že tíhne spíše k herectví. Cestu do tohoto světa jí otevřel modeling a posléze i účinkování v malých seriálech a filmech. Jelikož je Nazneen nadaná na jazyky, nikdy neměla problém zapadnout. Na castingu se jí většinou dařilo a přicházela jedna role za druhou.

Diváci si mohou Nazneen pamatovat jako Kaylu Hassan, dceru prezidenta Hassana, který vystupoval jako jedna z hlavních postav v oblíbeném seriálu 24. Posléze Contractor získala velice důležitou roli ve znovuzrozených Heroes, kde si zahrála ústřední lásku Carlose, Farah Nazan. V poslední době ji můžete například slyšet v animovaném seriálu Star Wars Resistance. Nazneen si vyzkoušela štěstí i ve filmech, například se objevila ve velkofilmu Star Trek: Do temnoty.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Star Wars Resistance Synara San 2018 2019 1

Filtr seriálů