Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Synara San

Synara San

Synara San

Pirátský Mirialan, který reportuje vše na plošině Kraganu Gorrovi.

Sezóny 1
2018 - 2019

Synara San je členem pirátského gangu, který vede Kragan Gorr, který svádí nekonečné boje s plošinou Colossus na planetě Castilon. Kragan provedl společně se Synarou několik útoků, ale vždy byl neúspěšný, Imanuel Doza ho dokázal odrazit. Plošina, i když nemá své vlastní vojáky, má spolehlivé letce, kteří vždy dokážou konflikt zažehnat. Vlastně i díky tomu Kragan nikdy nevyhrál.

Synara se jednou vydá na nebezpečnou misi do asteroidového pole, kde zemřou všichni její druhové. Synaře se povede přežít a je tam nalezena Kazudem Xionem a Poe Dameronem. Oba jí zachraňují a vezmou jí na Castilon. Synara se tak dostává na plošinu, kterou celé měsíce napadala. Stává se tak tajným špehem Kragana Gorra a jeho pirátů přímo na Colossusu.


Jak ovšem čas běží, je stále pro ni těžké být zcela loajální pirátům. Synara San zjistí, že Kazudovi a ostatním obyvatelům na plošině na Synaře záleží, což celou situaci komplikuje. Synara ovšem nezapomíná na svůj úkol a Kragan Gorr San varuje, že Poe Dameron a Kazuda Xiono pracují pro Odboj. Synara se to několikrát pokusí z Kazudy vylámat, ale zatím bezúspěšně.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Vlastně nejvíce zajímavá ženská postava. Má potenciál, ale bojím se, jak o dopadne…

webmaster, grafik
15.1.2019 | 22:11:47

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců