Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj)
44/100 - 10×

Star Wars Resistance(Star Wars: Odboj)

Nový animovaný seriál ze světa Star Wars nás tentokrát zavede před události Epizody VII. Poznáme tedy, jak se budoval Odboj generálky Organy a jak postupem času sílil První řád. V seriálu se objeví i několik známých postav z hraných filmů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Christopher Sean (Kazuda Xiono), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Oscar Isaac (Poe Dameron), Josh Brener (Neeku Vozo), Jason Hightower (Imanuel Doza), Myrna Velesco (Torra Doza), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Gwendoline Christie (Phasma), Nazneen Contractor (Synara San), Liam McIntyre (Pyre), Lex Lang (Elrik Vonreg)

Synara San

Synara San

Pirátský Mirialan, který reportuje vše na plošině Kraganu Gorrovi.

Sezóny 1
2018 - 2019

Synara San je členem pirátského gangu, který vede Kragan Gorr, který svádí nekonečné boje s plošinou Colossus na planetě Castilon. Kragan provedl společně se Synarou několik útoků, ale vždy byl neúspěšný, Imanuel Doza ho dokázal odrazit. Plošina, i když nemá své vlastní vojáky, má spolehlivé letce, kteří vždy dokážou konflikt zažehnat. Vlastně i díky tomu Kragan nikdy nevyhrál.

Synara se jednou vydá na nebezpečnou misi do asteroidového pole, kde zemřou všichni její druhové. Synaře se povede přežít a je tam nalezena Kazudem Xionem a Poe Dameronem. Oba jí zachraňují a vezmou jí na Castilon. Synara se tak dostává na plošinu, kterou celé měsíce napadala. Stává se tak tajným špehem Kragana Gorra a jeho pirátů přímo na Colossusu.

Jak ovšem čas běží, je stále pro ni těžké být zcela loajální pirátům. Synara San zjistí, že Kazudovi a ostatním obyvatelům na plošině na Synaře záleží, což celou situaci komplikuje. Synara ovšem nezapomíná na svůj úkol a Kragan Gorr San varuje, že Poe Dameron a Kazuda Xiono pracují pro Odboj. Synara se to několikrát pokusí z Kazudy vylámat, ale zatím bezúspěšně.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Vlastně nejvíce zajímavá ženská postava. Má potenciál, ale bojím se, jak o dopadne…

webmaster, grafik
15.1.2019 | 22:11:47

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama