Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj)
44/100 - 10×

Star Wars Resistance(Star Wars: Odboj)

Nový animovaný seriál ze světa Star Wars nás tentokrát zavede před události Epizody VII. Poznáme tedy, jak se budoval Odboj generálky Organy a jak postupem času sílil První řád. V seriálu se objeví i několik známých postav z hraných filmů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Christopher Sean (Kazuda Xiono), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Oscar Isaac (Poe Dameron), Josh Brener (Neeku Vozo), Jason Hightower (Imanuel Doza), Myrna Velesco (Torra Doza), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Gwendoline Christie (Phasma), Nazneen Contractor (Synara San), Liam McIntyre (Pyre), Lex Lang (Elrik Vonreg)

Jarek Yeager

Jarek Yeager

Povstalecký veterán, který se již nezajímá o válku s Prvním řádem.

Sezóny 1
2018 - 2019

Jarek Yeager je poctivý mechanik, který provozuje obchod s loděmi na plošině Colossus na planetě Castilon. Jarek Yeager má za sebou velice zajímavou minulost. Nikdy neměl v lásce Impérium, a tak se přidal k Povstalcům Leii Organy. Byl jeden z Povstalců, kterému se podařilo nad Impériem vyhrát, navrátit mír galaxii a obnovit Republiku. Ovšem posléze se Jarek stáhl do ústraní.

Míval dokonce manželku i dítě. Jako válečný veterán ovšem nechce již mít nic společného s aktuálním děním v galaxii. Proto si pouze provozuje svůj obchod a co se děje za hranicemi Nové republiky, to radši nechce vědět. Poe Dameron, který samozřejmě ví o kvalitách Jareka Yeagera od generálky Organy, se ho hned několikrát pokoušel přesvědčit, ať se přidá k Odboji a pomůže jim v boji proti Prvnímu řádu.

Na to má ovšem Jarek jasný názor – nechce mít s tím nic společného. Když ovšem Poe doveze na plošinu nováčka Kazuda Xiona, bere si ho pod svá křídla a zaměstná ho jako mechanika. Ovšem, když přijde na Kazudu, kdy má pro Damerona špehovat a zjistit, kdo je věrný Prvnímu řádu, nechce s tím mít Jarek Yeager naprosto nic společného.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Darth Shi'mon

Nejlepší postava v celém seriálu. Né že by měl zrovna konkurenci, ale i tak.

17.1.2019 | 21:52:52

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama