Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Jarek Yeager

Jarek Yeager

Jarek Yeager

Povstalecký veterán, který se již nezajímá o válku s Prvním řádem.

Sezóny 1
2018 - 2019

Jarek Yeager je poctivý mechanik, který provozuje obchod s loděmi na plošině Colossus na planetě Castilon. Jarek Yeager má za sebou velice zajímavou minulost. Nikdy neměl v lásce Impérium, a tak se přidal k Povstalcům Leii Organy. Byl jeden z Povstalců, kterému se podařilo nad Impériem vyhrát, navrátit mír galaxii a obnovit Republiku. Ovšem posléze se Jarek stáhl do ústraní.

Míval dokonce manželku i dítě. Jako válečný veterán ovšem nechce již mít nic společného s aktuálním děním v galaxii. Proto si pouze provozuje svůj obchod a co se děje za hranicemi Nové republiky, to radši nechce vědět. Poe Dameron, který samozřejmě ví o kvalitách Jareka Yeagera od generálky Organy, se ho hned několikrát pokoušel přesvědčit, ať se přidá k Odboji a pomůže jim v boji proti Prvnímu řádu.


Na to má ovšem Jarek jasný názor – nechce mít s tím nic společného. Když ovšem Poe doveze na plošinu nováčka Kazuda Xiona, bere si ho pod svá křídla a zaměstná ho jako mechanika. Ovšem, když přijde na Kazudu, kdy má pro Damerona špehovat a zjistit, kdo je věrný Prvnímu řádu, nechce s tím mít Jarek Yeager naprosto nic společného.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Darth Shi'mon

Nejlepší postava v celém seriálu. Né že by měl zrovna konkurenci, ale i tak.

17.1.2019 | 21:52:52

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců