Myrna Velesco

Myrna Velesco

Celé jméno: Myrna Valesco
Místo narození: Los Angeles, California, USA
Známé projekty: Star Wars Resistance, The Blackout, We Bare Bears

Myrna Velesco je americká herečka a dabérka, která se narodila v Los Angeles, ale vyrůstala především v Kalifornii. Myrna milovala rockovou muziku a několik let se věnovala tanci, ovšem v oboru nakonec nenašla takovou vášeň, jakou očekávala. Vždy ji lákalo herectví, ale Myrna Velesco si nikdy moc nevěřila, že by jednou mohla hrát v nějakém velkém filmu.

Myrna Velesco ovšem milovala nahlas předčítat, její výslovnost byla perfektní, což ní dělalo skvělého adepta na dabing. Ještě než se na něj vrhla naplno, tak to zkusila s modelingem a byla tváří několika velkých značek. Natáčela třeba reklamu s Will.i.am z kapely The Black Eyed Peas pro Coca Colu. Dokonce se stala i na nějaký čas hlavní tváří McDonalds.

Po modelingu se začala věnovat dabování na plný úvazek. Mezi její nejznámější projekty patří Descendants: Wicked World, We Bare Bears a hlavně Elena of Avalor, kde dabuje Carlu Delgado. Doposud největší úspěch ovšem zaznamenala v animovaném seriálu Star Wars Resistance, kde pravidelně dabuje Terru Dozu, jednu z hlavních postav.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Star Wars Resistance Torra Doza 2018 2019 1

Filtr seriálů