Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj)
44/100 - 10×

Star Wars Resistance(Star Wars: Odboj)

Nový animovaný seriál ze světa Star Wars nás tentokrát zavede před události Epizody VII. Poznáme tedy, jak se budoval Odboj generálky Organy a jak postupem času sílil První řád. V seriálu se objeví i několik známých postav z hraných filmů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Christopher Sean (Kazuda Xiono), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Oscar Isaac (Poe Dameron), Josh Brener (Neeku Vozo), Jason Hightower (Imanuel Doza), Myrna Velesco (Torra Doza), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Gwendoline Christie (Phasma), Nazneen Contractor (Synara San), Liam McIntyre (Pyre), Lex Lang (Elrik Vonreg)

Torra Doza

Torra Doza

Dcera Imanuela Dozy, která miluje létání.

Sezóny 1
2018 - 2019

Torra Doza je dcera Imanuela Dozy, který je správcem plošiny Colossus na vzdálené planetě Castilon ve vnějším okraji. Matka Torry Dozy byla vášnivým pilotem Povstalců, ta ostatně podnítila lásku k létání i u Torry. Torra tak patří k jedním z nejlepších pilotů na plošině, která se pravidelně zúčastňuje všelijakých závodů, ve kterých většinou vyhrává.

Dokonce tu na souboj vyzve i Kazuda Xiono, nováček na plošině Colossus, který se chce co nejvíce dostat do podvědomí u místních lidí. Kazuda i jako bývalý pilot Nové Republiky umí slušně pilotovat, ale na umění Torry to bohužel nestačí. Z Torry a Kazudy se nakonec stanou nečekaní přátelé. Kazuda se o Toře dozví nejvíce, když se právě pokouší špehovat První řád pro Odboj.

Dozví se totiž, že otec Torry Imanuel Doza tajně spolupracuje s Prvním řádem. Sám si ovšem Kazuda proklepne, že Torra o tom vůbec neví a je nevinná. Imanuel je také velice ostražitý vůči své dceři, které toho málo říká a nerad ji pouští z věže, kde žije. Imanuel moc nechce, aby Torra přišla do styku s normálními obyvateli na plošině. Zároveň se ji snaží chránit před Prvním řádem.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

NEJLEPŠÍ postava seriálu. :-) Hlavně kvůli NÍ jsem se na TO díval. :-)

26.9.2021 | 15:33:02
the Grand Inquisitor

Byla by lepší špeh než Kaz

23.12.2018 | 19:08:13
tom99

Snad se ještě ukáže .-)

webmaster, grafik
22.12.2018 | 15:01:28

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama