Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj)
44/100 - 10×

Star Wars Resistance(Star Wars: Odboj)

Nový animovaný seriál ze světa Star Wars nás tentokrát zavede před události Epizody VII. Poznáme tedy, jak se budoval Odboj generálky Organy a jak postupem času sílil První řád. V seriálu se objeví i několik známých postav z hraných filmů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Christopher Sean (Kazuda Xiono), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Oscar Isaac (Poe Dameron), Josh Brener (Neeku Vozo), Jason Hightower (Imanuel Doza), Myrna Velesco (Torra Doza), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Gwendoline Christie (Phasma), Nazneen Contractor (Synara San), Liam McIntyre (Pyre), Lex Lang (Elrik Vonreg)

Neeku Vozo

Neeku Vozo

Mechanik, který se stane dobrým přítelem Kazuda Xiony.

Sezóny 1
2018 - 2019

Neeku Vozo pochází z rasy Nikto, nebo-li z původního a delšího označení Kadas'sa'Nikto. Neeku je jeden z mechaniků, který pracuje na planetě Castilon na plošině Colossus. Neeku zde pracuje pro Jareka Yeagera, bývalého Povstalce, který bojoval proti Impériu, ale po obnově Republiky již nechtěl Odboji pomáhat v boji proti Prvního řádu, protože byl již ze všech válek příliš unavený.

Neeku Vozo je poměrně veselou osobou. Málokdy dokáže vše pochopit, většinou dělá přesně to, co se mu řekne a vše si vykládá doslovně, nikdy nepochopí žádnou metaforu. Když na plošinu dorazí Kazuda Xiono, ihned se s ním snaží spřátelit. Zároveň v něm vidí veliký potenciál a jako jeden z mála mu věnuje dostatek času a prostoru, aby se Kazuda na plošině zorientoval.

Neeku také dokáže naplno ukázat svůj soucit, když na plošinu dorazí První řád, který zde hledá ztracené děti z Teharu. Jedná se o děti, jejichž vesnice byla vypálena Kylo Renem a jeho vojáky. Kazuda a Neeku vymyslí způsob, jak děti zachránit tak, aby si První řád myslel, že jsou zároveň mrtvý. Neeku je velký podporovatel Kazudy a myslí si, že z něj jednou může být opravdu skvělý pilot.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Je to nezajímavý blb, ale aspoň je trošku zábavný…

webmaster, grafik
11.11.2018 | 20:21:18

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama