Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Neeku Vozo

Neeku Vozo

Neeku Vozo

Mechanik, který se stane dobrým přítelem Kazuda Xiony.

Sezóny 1
2018 - 2019

Neeku Vozo pochází z rasy Nikto, nebo-li z původního a delšího označení Kadas'sa'Nikto. Neeku je jeden z mechaniků, který pracuje na planetě Castilon na plošině Colossus. Neeku zde pracuje pro Jareka Yeagera, bývalého Povstalce, který bojoval proti Impériu, ale po obnově Republiky již nechtěl Odboji pomáhat v boji proti Prvního řádu, protože byl již ze všech válek příliš unavený.

Neeku Vozo je poměrně veselou osobou. Málokdy dokáže vše pochopit, většinou dělá přesně to, co se mu řekne a vše si vykládá doslovně, nikdy nepochopí žádnou metaforu. Když na plošinu dorazí Kazuda Xiono, ihned se s ním snaží spřátelit. Zároveň v něm vidí veliký potenciál a jako jeden z mála mu věnuje dostatek času a prostoru, aby se Kazuda na plošině zorientoval.


Neeku také dokáže naplno ukázat svůj soucit, když na plošinu dorazí První řád, který zde hledá ztracené děti z Teharu. Jedná se o děti, jejichž vesnice byla vypálena Kylo Renem a jeho vojáky. Kazuda a Neeku vymyslí způsob, jak děti zachránit tak, aby si První řád myslel, že jsou zároveň mrtvý. Neeku je velký podporovatel Kazudy a myslí si, že z něj jednou může být opravdu skvělý pilot.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Je to nezajímavý blb, ale aspoň je trošku zábavný…

webmaster, grafik
11.11.2018 | 20:21:18

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců