Lex Lang

Lex Lang

Celé jméno: Walter Alexis Lang
Místo narození: Hollywood, California, USA
Známé projekty: Star Wars Resistance, Spider-Man: Paralelní světyMom

Datum narození: 12.11.1965 (58 let)

V Hollywoodu téměř nenajdete talentovanějšího člověka než je Lex Lang. Lex je jeden z nejtalentova­nějších lidí, které kdy Hollywood poznal. Lang je dabér, hlasový specialista na sportovní utkání, skladatel, producent a mnoho dalšího. Lex začínal u stand-upu, kdy vyprávěl zábavné historky pro své věrné publikum.

Posléze si za svou další metu dal Hollywood, kam se bez větších potíží dostal. Napsal více než 200 skladeb, sám Lang umí hrát na piáno, kytaru a na basu. Mezi jeho záliby také patří hraní pokeru a hlavně trávení volného času se svou manželkou Sandy Fox, čtyřmi psi a jednou kočkou. Mezi jeho oblíbenou barvu patří modrá a nejoblíbenější jídlo je to od maminky.

Lex Lang spolupracoval také na spoustu hrách, filmech, seriálech, jeho kariéra je opravdu pestrá. Mezi jeho nejoblíbenější sérii rozhodně patří Star Wars, takže není divu, že i úzce spolupracuje s Lucasfilmem. To mu nabídlo například nadabovat postavu Elrika Vonrega v animovaném seriálu Star Wars Resistance, kde je Elrik jednou z hlavních postav.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Star Wars Resistance Elrik Vonreg 2019 2019 1

Filtr seriálů