Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj)
44/100 - 10×

Star Wars Resistance(Star Wars: Odboj)

Nový animovaný seriál ze světa Star Wars nás tentokrát zavede před události Epizody VII. Poznáme tedy, jak se budoval Odboj generálky Organy a jak postupem času sílil První řád. V seriálu se objeví i několik známých postav z hraných filmů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 22 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Christopher Sean (Kazuda Xiono), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Oscar Isaac (Poe Dameron), Josh Brener (Neeku Vozo), Jason Hightower (Imanuel Doza), Myrna Velesco (Torra Doza), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Gwendoline Christie (Phasma), Nazneen Contractor (Synara San), Liam McIntyre (Pyre), Lex Lang (Elrik Vonreg)

Imanuel Doza

Imanuel Doza

Správce celé plošiny, který hraje nebezpečnou hru s Prvním řádem.

Sezóny 1
2018 - 2019

Imanuel Doza žije na planetě Castion ve vnějším okraji, přesně řečeno na čerpací plošině Colossus. Imanuel Doza je kapitán a zároveň jakýsi správce, který se o celou plošinu stará. Žije ve velké věži, ze které prakticky nikdy nevychází, takže toho ví o životě na plošině velice pramálo. Přesto mu na svých lidech velice záleží, ale mnohdy by to mohl dávat více najevo.

Doza má dceru Torru, která patří k jedněm z nejlepších pilotů na celé plošině, kde se pravidelně zúčastňuje závodů. Ta dokonce závodila i s Kazudem Xionem, kterého s přehledem porazila. Doza si začíná Kazudy všímat, když se jednoho dne objevuje po boku Torry v jejím pokoji. Zároveň také zbystří, když První řád dorazí na plošinu a vždy je do toho zainteresován právě i Kazuda.

Imanuel Doza je ve velice těžké situaci. První řád mu neustále nabízí pomoc, ale většinou se jedná o jakousi vyhrůžku a záminku se k něčemu dostat. Doza si tak musí dávat veliký pozor, co a kdy jim řekne. Zároveň se úplně stoprocentně nemůže spolehnout na Novou republiku a Odboj, takže mu nezbude nic jiného než s Prvním řádem nadále vyjednávat. Doza má také různá privilegia, například když nejde nikde jinde proud, v jeho věži se vždy svítí.

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Vlastně to může být jedna z mála zajímavých postav. Je on tím špehem, nebo ne?

webmaster, grafik
11.11.2018 | 20:47:23

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama