Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Imanuel Doza

Imanuel Doza

Imanuel Doza

Správce celé plošiny, který hraje nebezpečnou hru s Prvním řádem.

Sezóny 1
2018 - 2019

Imanuel Doza žije na planetě Castion ve vnějším okraji, přesně řečeno na čerpací plošině Colossus. Imanuel Doza je kapitán a zároveň jakýsi správce, který se o celou plošinu stará. Žije ve velké věži, ze které prakticky nikdy nevychází, takže toho ví o životě na plošině velice pramálo. Přesto mu na svých lidech velice záleží, ale mnohdy by to mohl dávat více najevo.

Doza má dceru Torru, která patří k jedněm z nejlepších pilotů na celé plošině, kde se pravidelně zúčastňuje závodů. Ta dokonce závodila i s Kazudem Xionem, kterého s přehledem porazila. Doza si začíná Kazudy všímat, když se jednoho dne objevuje po boku Torry v jejím pokoji. Zároveň také zbystří, když První řád dorazí na plošinu a vždy je do toho zainteresován právě i Kazuda.


Imanuel Doza je ve velice těžké situaci. První řád mu neustále nabízí pomoc, ale většinou se jedná o jakousi vyhrůžku a záminku se k něčemu dostat. Doza si tak musí dávat veliký pozor, co a kdy jim řekne. Zároveň se úplně stoprocentně nemůže spolehnout na Novou republiku a Odboj, takže mu nezbude nic jiného než s Prvním řádem nadále vyjednávat. Doza má také různá privilegia, například když nejde nikde jinde proud, v jeho věži se vždy svítí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Vlastně to může být jedna z mála zajímavých postav. Je on tím špehem, nebo ne?

webmaster, grafik
11.11.2018 | 20:47:23

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců