Jason Hightower

Jason Hightower

Celé jméno: Jason Hightower
Místo narození: USA
Známé projekty: Sofie první, Sequence, Star Wars Resistance

Jason Hightower je americký herec a dabér, který mé bohaté zkušenosti s filmy a seriály. Hightower přesto spíše působí jako dabér, jeho hlas je velice specifický a zajímavý, je tedy velice žádanou osobou pro dabing filmů, seriálů a také videoher. Pokud máme nějaké jmenovat, rozhodně nesmíme zapomenout na hry Sequence, There Came an Echo či Lego Jurassic World.

Hightowerův hlas je také známý například z animovaného seriálu Sofie první či z Paranormal Action Squad. Pokud budete pozorní, Jasonův hlas si můžete pamatovat i z Resident Evil: Vendetta, The Tom and Jerry Show či z Explosion Jones. V posledních letech se Hightower zase minul v Red Dead Redemption II či v Ralph Breaks the Internet.

Jason Hightower má také velice dobré vztahy s Lucasfilmem a potažmo celým studiem Disney. Už v roce 2016 pro ně nadaboval několik postav ve hře Lego Star Wars: The Force Awakens. Tvůrcům se tak líbil, že si ho vybrali i pro seriál Star Wars Resistance, kde Hightower dabuje jednu z hlavních postav, Imanuela Dozu, kterému je vlastně kvůli jeho typickému knírku velice podobný.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Star Wars Resistance Imanuel Doza 2018 2019 1

Filtr seriálů