Star Wars Resistance (Star Wars: Odboj) Poe Dameron

Poe Dameron

Poe Dameron

Jeden z nejlepších pilotů v galaxii, který pracuje pro Odboj generálky Organy.

Sezóny 1
2018 - 2019

Poe Dameron je jeden z nejvěrnějších a zároveň nejlepších pilotů Odboje, který bojuje proti Prvnímu řádu a chce navrátit celistvý mír do oslabené Nové republiky. Poe Dameron jednoho dne zachrání před Prvním řádem pilota Kazuda Xiona, ve kterém uvidí jistý potenciál. Po rozhovoru s generálku Leiou Organou usoudí, že Kazuda by se mohl hodit do jejich řad.

Poe Dameron tedy nabídne Kazudovi, že může tajně pracovat pro Odboj. Odveze ho na planetu Castilon, konkrétně na čerpací plošinu Colossus. Zde po Kazudovi chce, aby zjistil, kdo na plošině je věrný Nové republice a Odboji a také, kdo sympatizuje s Prvním řádem. Poe Dameron na Kazuda spoléhá a nechává mu i svého oblíbeného droida BB-8.


Při té příležitosti si Poe skočí i za Jarekem Yeagerem, dlouholetým veteránem, který bojoval proti Impériu jako jeden z Povstalců. Dameron by velice stál, kdyby Yeager znovu bojoval i za Odboj, ale Jarek to odmítá. Dokonce nechce mít ani nic společného s Kazudovým špehováním. Poe se posléze stane i jedním z důležitých vůdců Odboje a to právě ve chvíli, kdy Odboj přijde téměř o celé vedení.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E18: The Escape

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Manca78
Překlad: @Arbeus a @Horus8 (do sedmého dílu druhé řady)

Pokud má ještě někdo zájem o překlad, nebo o korekci seriálu Resistance, ozvěte se @tom99 do vzkazíku.

Novinky

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Tvůrci seriálu nás ubezpečují, že přijdou příběhy, které budou i pro dospělé publikum

Aktuálně se vysílá pouze jeden Star Wars seriál, kterému se zatím nepodařilo pořádně oslovit dospělé publikum. Nicméně tvůrci nyní prohlašují, že mají v záloze připravené příběhy, které ocení i ti starší. Jenže budou se starší diváci na seriál stále dívat, když jim zatím show moc neříká?

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců