Cody Rhodes

Cody Rhodes

Celé jméno: Cody Runnels
Místo narození: Marietta, Georgie, USA
Známé projekty: Arrow

Datum narození: 30.6.1985 (38 let)

Cody Rhodes je znám především díky své wrestlingové kariéře, ve které se řadí mezi profesionály. Tento rozený Američan působil pod několika přezdívkami, mezi které patří Cody, Cody R, Cody Rhodes, Cody Runnels a Stardust.

Aktuálně žije v Los Angeles se svou manželkou Brandi Rhodes. Jeho otcem je Dusty Rhodes a jeho strýcové se jmenují Fred Ottman a Jerry Sags. Jeho nevlastní bratr Dustin Runnels, kterému všichni říkají Goldust, se taktéž živí jako wrestler.

Kromě wrestlingu se od roku 2009 místy věnuje i herecké kariéře. Zatím se však na poli tohoto žánru nijak neprosadil, protože většinou hrál jen sám sebe. Zajímavou aférou byl konflikt s hercem Stephenem Amellem, který se odehrál v létě roku 2015. Tito dva se pustili do nahraného souboje, který byl na internetu poměrně populární. Zřejmě díky tomu se následující rok Cody Rhodes objevil v seriálu Arrow, kde Stephen Amell hraje hlavní postavu.

Díky svému dědovi má kubánské předky. Kromě nevlastního bratra má taktéž dvě sestry jménem Teil Gergel a Kristin Ditto. Je o něm známo, že má rád hru The Legend of Zelda.

Foto CC BY-SA 2.0 Megan Elice Meadows, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Arrow Derek Sampson 2016 2018 2

Filtr seriálů