Conleth Hill

Conleth Hill

Celé jméno: Conleth Seamus Eoin Croiston Hill
Místo narození: Ballycastle, Hrabství Antrim, Severní Irsko, Velká Británie
Známé projekty: Suits, Game of Thrones

Datum narození: 24.11.1964 (58 let)

Conleth Hill je severoirský herec, který se narodil roku 1964. Jeho sourozenci se také věnují filmovému a seriálovému průmyslu. Jeho starší bratr je kameraman, sestra je producentka a mladší bratr dělá zvukový doprovod k různým seriálům.

Hill se nejprve věnoval divadelnímu odvětví, ve kterém debutoval roku 1988. Co se týče jeho další tvorby, objevil se například v seriálu Suits, kde si zahrál Edwarda Darbyho. Jeho neznámější rolí je postava Varyse ze seriálu Game of Thrones, která je jednou z hlavních postav celého seriálu. Hill tu vystupuje už od roku 2011.

Jeho další tvorba neobsahuje žádné převeliké role. Objevil se sice ve spoustě britských filmech, ale neztvárnil v nich žádné větší role.

Conleth Hill se nikdy neoženil.

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Game of Thrones Varys 2011 2019 8

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů