D'Arcy Carden

D'Arcy Carden

Celé jméno: D'Arcy Beth Carden
Místo narození: Danville, Kalifornie, USA
Známé projekty: The Good Place, Barry

Datum narození: 4.1.1980 (44 let)

Darcy Beth Erokan se narodila a vyrůstala v kalifornském Danville. Má dvě sestry a jednoho bratra. Když byla na vyšším stupni, přidala si do svého jméno apostrof, čímž chtěla napodobit muzikantku D'arcy Wretzky ze skupiny The Smashing Pumpkins. Vystudovala střední školu San Ramon Valley a následně divadelní umění na Jihooregonské univerzitě. Poté se přestěhovala do New Yorku.

Přidala se k muzikálně-komické společnosti Venus Rising a v roce 2001 se objevila v muzikálu Seven Hearts. Poté se přidala k improvizační show pro Upright Citizens Brigade Theatre, kde strávili poměrně dost času. V roce 2010 se provdala za producenta Jasona Granta Cardena a v roce 2013 se přestěhovali do Los Angeles.

Od roku 2014 se objevovala ve vedlejší roli v seriálu Broad City. Dále si zahrála v několika epizodních rolích několika seriálů a ve filmu My ostatní (2016). V témže roce byla obsazena do role Janet v seriálu The Good Place, která je de facto umělou inteligencí. V seriálu působí až do jeho konce, který přijde v roce 2020. Během těchto let působila i ve vedlejší roli v seriálu Barry.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Good Place Janet 2016 2020 4

Filtr seriálů