Daniel Webber

Daniel Webber

Celé jméno: Daniel Peter Webber III.
Místo narození: Gosford, Nový Jižní Wales, Austrálie
Známé projekty: K9, 11.22.63, The Punisher

Datum narození: 28.6.1988 (29 let)

Daniel Webber je australský herec, který se narodil roku 1988. Vyrůstal v Central Coast a chodil na školu Green Point Christian College. Roku 2000 byl na olympijských hrách v Sydney, kde soutěžil ve skocích na trampolíně. Jeho rodiče se jmenují Vick a Peter Webberovi. Má sestry Kylie a Sarah.

Herecké kariéře se věnuje od roku 2008. Zpočátku se objevoval v menších vedlejších rolích, ale brzy se mu podařilo ukořistit velkou roli, protože už roku 2009 si zahrál Daria v seriálu K9. Dále se roku 2015 objevil v několika epizodách seriálu Home and Away. Můžeme zmínit i to, že se průběžně věnoval krátkometrážním filmům.


Roku 2016 se mu podařilo získat hlavní roli v seriálu 11.22.63, kde si zahrál Leeho Harveyho Oswalda. O rok později jsme ho mohli vidět v jedné z hlavních rolí seriálu The Punisher.


Foto: Hulu


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.