Daniella Pineda

Daniella Pineda

Celé jméno: Daniella Pineda
Místo narození: Oakland, Kalifornie, USA
Známé projekty: The Originals, Jurský svět, Cowboy Bebop

Datum narození: 20.2.1987 (36 let)

Daniella Pineda je americko-mexická herečka, která se narodila roku 1987 v Oaklandu. Studovala na Mills College, a to sociologii a žurnalistiku. Herectví se věnuje od roku 2010. První velké role se dočkala roku 2013, když byla obsazena do seriálu The Originals jako Sophie Deveraux. Zde vystupovala až do následujícího roku.

Brzy poté získala další velkou roli, tentokrát Ruby Simms, kterou si roku 2015 zahrála v seriálu American Odyssey. Následně zamířila například do filmů Jurský svět: Zánik říše a Mercy Black či seriálů The Detour a What/If.

Roku 2021 se dočkala jedné ze svých největších rolí, když byla obsazena do seriálu Cowboy Bebop jako Faye Valentine. Tato postava sice patřila mezi hlavní, ale seriál byl ihned ukončen, a tak si tuto roli moc neužila. Následující rok se však objevila v dalším dílu Jurského světa, a dokonce si zahrála i v seriálu Tales of the Walking Dead.

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Tales of the Walking Dead Idalia 2022 2022 1
The Originals Sophie Deveraux 2013 2014 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů