Danielle Moné Truitt

Danielle Moné Truitt

Celé jméno: Danielle Moné Truitt
Místo narození: Sacramento, Kalifornie, USA
Známé projekty: Rebel, Deputy, Law & Order: Organized Crime

Datum narození: 2.3.1981 (42 let)

Danielle Moné Truitt je americká herečka, která se v roce 1981 narodila v kalifornském Sacramentu. Kromě herectví je také zpěvačkou a tanečnicí. Studoval divadlo a tanec na Státní univerzitě v Sacramentu, po které se rozhodla přestěhovat do Los Angeles, aby se mohla věnovat hraní v televizi a filmech.

Ze začátku měla pouze malé štěky, ale v roce 2017 se ji podařilo získat titulní roli Rebecca ‚Rebel‘ Knightové v připravovaném seriálu Rebell. Seriál se vysílal na malé stanici, takže ho nikdo v zámoří nikdo nezná, ale díky němu udělala průlom a další role se jí začaly hrnout. V roce 2020 získala hlavní roli v novém procedurálním dramatu na Foxu, Deputy, který byl sice po první řadě zrušen, ale dostala se tak do mezinárodního povědomí. Následující rok byla obsazena do seriálu Law & Order: Organized Crime jako seržantka Ayanna Bellová, která je partnerkou a šéfkou titulní postavy seriálu.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Law & Order: Organized Crime Ayanna Bellová 2021 2023 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů