Dorian Missick

Dorian Missick

Celé jméno: Dorian Crossmond Missick
Místo narození: East Orange, New Jersey, USA
Známé projekty: Six Degrees, The Cape, Zoe Ever After

Datum narození: 15.1.1976 (48 let)

Doriana už od mládí zajímaly filmy a divadlo. Během dospívání se také věnoval různým sportům.

Během svých prvních hodin herectví si ho všimli herečtí agenti a nabídli mu, aby se předvedl v reklamě na Coca-Colu. V roce 1996 se přidal k divadelní skupině v Harlemu v New Yorku s názvem Jazz Actors. Následně se přidal k vzdělávací společnosti NITE Star, která měla za úkol varovat mladé lidi před nemocí AIDS. Zde Dorian potkal herečku Kerry Washington, která s touto společností také spolupracovala, a díky ní získal další reklamní role.

Svou první profesionální roli získal Dorian v roce 2002 ve filmu Láska s výstrahou po boku Hugh Granta a Sandry Bullock. Díky této roli získal několik epizodních rolí v různých seriálech a také menší filmové role. V roce 2006 získal dvě výrazné filmové role, a to ve filmech Nabít a zabít a Premium. Jeho největší seriálové role zahrnují seriály jako Six Degrees, The Cape, Southland, Zoe Ever After a posledně jste ho mohli vidět ve vedlejší roli v seriálu Animal Kingdom.

V roce 2012 uzavřel sňatek s herečkou Simone Missick (roz. Simone Cook), kterou můžete znát z role Misty Knigh v seriálu Luke Cage a The Defenders. Sám se navíc objevil v druhé sérii Luka Cage, kde si zahrál postavu Cockroache.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Tell Me a Story Sam Reynolds 2018 2019 1
Animal Kingdom Patrick Fischer 2016 2017 2

Filtr seriálů