Tell Me a Story (Nepohádky) Sam Reynolds

Sam Reynolds

Sam Reynolds

Policejní detektiv, který představoval jedno ze tří prasátek z pohádky O třech prasátkách.

Sezóny 1
2018 - 2019

Sam Reynolds byl vůdcem skupiny, která v maskách vykradla klenotnictví a způsobila smrt Beth Miller. Byl to právě on, kdo zabil jak ji, tak i jednoho policistu. Díky tomu, že byl vysoce ceněný policejní detektiv, mu dlouhou dobu nemohl nikdo nic dokázat. A on se rozhodně nebál jít do extrémů, aby to tak udržel. Důvodem byl nízký plat detektiva, kdy se přesunul na obchod s neobroušenými diamanty, aby se jeho rodina a on mohli mít dobře.

Bylo evidentní, že měl oproti svým parťákům z loupeže Mitchem a Eddiem jasně navrch. To dokázal poté, co se nebál zabít jak Mitche, tak i jeho manželku Shelly. Když Jordan Evans zjistil, že to on mohl za vraždu jeho snoubenky Beth, snažil se ho všemožnými cestami dostat. Při přestřelce v hotelu je to naopak on, kdo Jordana zastřelil, ale pak je sám na cestě z hotelu sražen autem a umírá i s neobroušenými diamanty ve své ruce.


Dorian Missick jako Sam Reynolds. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců