Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Sam Reynolds

Sam Reynolds

Policejní detektiv, který představoval jedno ze tří prasátek z pohádky O třech prasátkách.

Sezóny 1
2018 - 2019

Sam Reynolds byl vůdcem skupiny, která v maskách vykradla klenotnictví a způsobila smrt Beth Miller. Byl to právě on, kdo zabil jak ji, tak i jednoho policistu. Díky tomu, že byl vysoce ceněný policejní detektiv, mu dlouhou dobu nemohl nikdo nic dokázat. A on se rozhodně nebál jít do extrémů, aby to tak udržel. Důvodem byl nízký plat detektiva, kdy se přesunul na obchod s neobroušenými diamanty, aby se jeho rodina a on mohli mít dobře.

Bylo evidentní, že měl oproti svým parťákům z loupeže Mitchem a Eddiem jasně navrch. To dokázal poté, co se nebál zabít jak Mitche, tak i jeho manželku Shelly. Když Jordan Evans zjistil, že to on mohl za vraždu jeho snoubenky Beth, snažil se ho všemožnými cestami dostat. Při přestřelce v hotelu je to naopak on, kdo Jordana zastřelil, ale pak je sám na cestě z hotelu sražen autem a umírá i s neobroušenými diamanty ve své ruce.

Dorian Missick jako Sam Reynolds. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama