Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

S01E07: Chapter 7: Betrayal

S01E07: Chapter 7: Betrayal

Po matčině zradě utíkají Hannah a Gabe do lesa před svými únosci. Jordanův lov prasátek pokračuje. Kayla a Laney se rozhodnou posvítit si na Nicka. Tim se sbližuje s Katrinou.

sk
13.12.2018
41 minut

Gabeovi a Hannah se podaří jejich únoscům utéct. Rozdělí se. Gabe je podveden starší paní a unesen. Hannah peníze ukryje. Na smluveném místě na ni čeká zabiják, ale ona ho zvládne přeprat a zabít.

Vyšetřovatelka má pochyby, co se Eddieho smrti týče, extra po nálezu prasečí hlavy. Jordan pokračuje ve své hře a unáší Mitchovu manželku. Chce, aby se se Samem dostavil na určené místo.

Oba tam dorazí, ale věci nejdou podle plánu. Sam zabije jak Mitche, tak jeho ženu. Jordanovi dochází, že jedná s chladnokrevným vrahem, a utíká.

Kayla se snaží zlepšit vztah s otcem. Zhrozí se, když slyší o Nickovi. Konfrontuje ho. Zjišťuje, že o něm nic neví. Dovídá se, že ukradl identitu svému bratrovi. Jde s Laney k Nickovi domů a prohledává jeho byt.

Katrina se sbližuje s Timem.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Docela drsný. Jojo…

23.3.2020 | 21:50:24
Teatrisa

No už se nemůžu dočkat pokračování :)

17.12.2018 | 17:43:48
Kubaskou

Čím dál lepší.

16.12.2018 | 21:52:26
TVDandTO

Neee proč Mich:( toho jsem měla ráda i Edieho:(

15.12.2018 | 21:13:29
Plantážník69

WTF? Cliffhanger jak…

13.12.2018 | 18:45:54

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama