Tell Me a Story (Nepohádky)
92/100 - 59×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

S01E06: Chapter 6: Guilt

S01E06: Chapter 6: Guilt

Kayla tráví den s Nickem a dělá si představu o jejich vztahu. Eddie je kvůli Jordanovi na kraji zhroucení, ale Mitch mu nabídne možnost úniku. Hannah a Gabe jsou podvedeni.

cz sk
6.12.2018
43 minut

Mitch dává Eddiemu peníze, aby odjel z města. Mitchova žena je naštvaná, protože to byly všechny jejich úspory. Mitch se rozhodne říct o Jordanovi Samovi. Jordan se náhle objeví v Mitchově domě s maskou vlka.

Pro Hannah a Gaba si přijede policii a matka je vydá. Zjišťují, že nejde o policii. Podaří se jim utéct.

Nick říká Kayle, že ji miluje. Dokonce chce, aby s ním utekla. Kayla ale odmítá, rozhoduje se konečně být dospělá a vyřešit si svůj život. To ale Nick nebere dobře. Rozhodne se setkat s otcem Kayly jako jako její učitel.

Eddie je tak vystresovaný, že v momentě, kdy se někdo objeví na jeho terase, střílí. Bohužel ale místo Jordana zabíjí svojí přítelkyni. Omlouvá se Jordanovi a pak se zastřelí.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Ne všem všechno vyjde, ale dopadne to opět zajímavě, hned se musíme dívat, jak to bude dál… Ps. Hláška dílu: Jak se dcera jmenuje, možná ji znám…

23.3.2020 | 20:23:58

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama