Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Hannah Perez

Hannah Perez

Mladá veteránka a starší sestra Gabea Pereze, jež ztělesňovala Mařenku z pohádky O perníkové chaloupce.

Sezóny 1
2018 - 2019

Mladá veteránka se právě vrátila z války s jizvami na těle i na duši. Její život je však jedna velká záhada. Jedno však víme, že když bylo jejímu mladšímu bratrovi Gabovi šest let, jejich matka je opustila. V jejích třinácti letech onemocněl otec rakovinou. Aby mohla splácet dluhy za otcovu léčbu, rozhodla se přihlásit do armády. Gabea nechává, aby se staral o otce. Po službě se vrací do New Yorku, aby se postavila znovu na nohy.

Poté, co se rozhodne pomoct bratrovi v nesnázích, který omylem zabije jednoho neznámého muže, najdou u něj klíč, který je zavede k tašce se dvěma miliony dolarů. Bohužel nevědí, že onen balík patří Katrině Thorn, která chce peníze použít na odkoupení neobroušených diamantů od Sama Reynoldse. Přes všechny nesnáze, unesení Gabea a bitku mezi ní a Katrinou, ji Hannah zabije jako spoustu jejích jiných poskoků. Nakonec spolu s Gabem si nechají peníze a začínají nový, bezstarostný život, kdy si otevřou za ukradené peníze posilovnu pro veterány.

Dania Ramirez jako Hannah Perez. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama