Tell Me a Story (Nepohádky) Hannah Perez

Hannah Perez

Hannah Perez

Mladá veteránka a starší sestra Gabea Pereze, jež ztělesňovala Mařenku z pohádky O perníkové chaloupce.

Sezóny 1
2018 - 2019

Mladá veteránka se právě vrátila z války s jizvami na těle i na duši. Její život je však jedna velká záhada. Jedno však víme, že když bylo jejímu mladšímu bratrovi Gabovi šest let, jejich matka je opustila. V jejích třinácti letech onemocněl otec rakovinou. Aby mohla splácet dluhy za otcovu léčbu, rozhodla se přihlásit do armády. Gabea nechává, aby se staral o otce. Po službě se vrací do New Yorku, aby se postavila znovu na nohy.

Poté, co se rozhodne pomoct bratrovi v nesnázích, který omylem zabije jednoho neznámého muže, najdou u něj klíč, který je zavede k tašce se dvěma miliony dolarů. Bohužel nevědí, že onen balík patří Katrině Thorn, která chce peníze použít na odkoupení neobroušených diamantů od Sama Reynoldse. Přes všechny nesnáze, unesení Gabea a bitku mezi ní a Katrinou, ji Hannah zabije jako spoustu jejích jiných poskoků. Nakonec spolu s Gabem si nechají peníze a začínají nový, bezstarostný život, kdy si otevřou za ukradené peníze posilovnu pro veterány.


Dania Ramirez jako Hannah Perez. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců