Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

S01E10: Chapter 10: Forgiveness

S01E10: Chapter 10: Forgiveness

Finále série. Hannah se střetává s Katrinou, když se snaží osvobodit Gaba. Kayla ze strachu z Nicka vše řekne otci a policii. Snaží se zachránit Colleen. Jordan se konečně dočká závěru.

sk
3.1.2019
42 minut

Jordan zjišťuje, že jeho spojka na policii byla zavražděna. Rozhodne se získat důkazy proti Samovi sám. U něj doma potkává jeho manželku, kterou donutí otevřít Samův sejf. Objevuje diamanty.

Nick Colleen prozrazuje veškeré detaily svého šíleného plánu. Policie sleduje Kaylu, její dům i její telefon, přesto však Nick najde cestu, jak s ní komunikovat. Kayla, oblečená v červeném kabátku, musí jít za ním, aby zachránila svou babičku.

Katrina posílá svou matku Esther (Debra Monk), aby se sešla se Samem. Na cestě tam je však Esther unesená Trevorem. Hannah se setkává s Katrinou. Ta ji ale omračuje a unáší.

Jordan se rozhoduje kontaktovat partnera vyšetřovatelky – jejího vraha. Říká mu vše. Ten samozřejmě zavolá Sama. Ten ho zastřelí, v tom momentu se však Jordanovi podaří utéct.

Kayla s Nickem hrají zvrácenou hru. Konečně se dovídá, že on její matku zabil. Tim se objevuje v hotelu. Nick nechává Colleen v pokoji a zapaluje ho. Útěk však přerušuje otec Kayly. Kayla pomůže Colleen utéct, zatímco Tim Nicka do krve zbije.

Hannah provokuje svého věznitele a málem potom umře. Naštěstí ho Gabe zastřelí. Na východu se srazí s Katrinou, ale podaří se jim ji zabít a utéct.

Jordan Sama konfrontuje, ale Sam ho zastřelí. Ukradne mu diamanty a utíká. Při přebíhání ulice ho srazí auto. Jordan se konečně setkává s milovanou Beth.

Gabe, Hannah a Trevor jsou v pořádku a jedou pro peníze. Hotel shořel, ale Nickovo tělo stále ještě nenašli. Uprostřed noci se objevuje u Kayly doma, ta ho ale dokáže přeprat a shodit ze schodů.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

No nazdar! A co příště?!

24.3.2020 | 0:04:32
Golradir

R.I.P. Mr. Wolf :(

30.1.2019 | 22:41:25
Annie2809

Výborný seriál. Finále splnilo má očekávání. :)

5.1.2019 | 23:33:06
Teatrisa

Souhlasím s zizik, až na to, že mě skvělý dojem zabila jen tahle poslední epizoda. :) Teď netrpělivě vyhlížet další řadu :)

5.1.2019 | 15:05:41
zizik

No tak mě osobně finále trochu zklamalo, čekal jsem trochu zajímavější zakončení, než klasický „happy end“… Poslední dvě epizody mi zabily skvělý dojem z prvních 8. Škoda. Nicméně i tak se těším na další řadu.

5.1.2019 | 0:53:25
Majesty

Super finále! :) Seriál určitě stojí za to. Už se těším na další sérii. :)

3.1.2019 | 21:48:44
TVDandTO

Nejlepší díl vůbec

3.1.2019 | 20:58:56
Plantážník69

Už se těším na 2. sérii.

3.1.2019 | 20:06:59

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama