Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Olivia Moon

Olivia Moon

Mazaná studentka, která představovala Šípkovou Růženku z pohádky O Šípkové Růžence.

Sezóny 1
2019 - 2020

Vyrovnaná, silná, inteligentní a vychytralá Olivia zanechala život v malém městě včetně svého přítele a přestěhovala se do Nashvillu, aby se věnovala svému magisterskému titulu v oboru filozofie a srovnávací literatury. Osud má však pro Olivii nové plány, které ji donutí spoléhat se na svoji sílu, myšlení a chytrost, aby přežila.


Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Olivia byla perfektni jak se z ničeho nic najednou změnila v psycho zločince a všechno co po tom nasledovalo si to fakt dost dobře uživala.

redaktor
15.4.2020 | 14:18:21

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama