Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

S01E08: Chapter 8: Truth

S01E08: Chapter 8: Truth

Jordan se dovídá šokující pravdu o třetím prasátku. Hannah se vrací do New York City, aby hledala Gaba, kterého zajala krutá osoba. Kayla se obrací na svého otce. Zjišťuje, že Nick je jí posedlý.

sk
20.12.2018
45 minut

Nickovi dochází, že Kayla byla v jeho bytě a že objevila obraz její mámy. Vzpomíná na časy se svou mámou. Nick se snaží s Kaylou spojit. Říká jí pravdu o její matce.

Ta měla poměr s Nickem, ale rozhodla se ho ukončit. To Nick ale neunesl. Kayla se rozhodne promluvit si se svým otcem. Dovídáme se pravdu o tom, jak Kayla matka zemřela.

Jordan je předvolán na výslech, ale nic mu nemohou dokázat. V závěru si s ním ale přijde promluvit jiný detektiv. Jordan s hrůzou zjišťuje, že je to Sam.

Gabe je mučen. Hannah se setkává s Trevorem. Hannah se rozhodne získat kontrolu nad situací zpět.

K Jordanovi do bytu se vloupá Sam. Nemůže Jordana zabít, protože by to vyvolalo podezření, a Jordan nemá, jak dokázat Samovu vinu. Tak mu Sam nabízí příměří.

Kayla se vrací domů za babičkou. Tam se ale objevuje Nick. Jen tak tak se vyhne tomu, než ho uvidí jak Kayla, tak Tim.

Gabe se dokáže osvobodit a uteče. Dostane se do kuchyně hotelu, ve kterém pracuje Tim, Jordan a Katrina. Ta ale spolupracuje s únosci a Gabe je znovu polapen.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Měl jsem jistá podezření, ale teď jasně, je tam krásná klasika The X-Files. Teda krom jiného. Paráda.

23.3.2020 | 22:13:02
Plantážník69

Tak to chci vidět, jak to dokáží rozuzlit v posledním díle, když na konec dají mega cliffhanger. :D

20.12.2018 | 19:05:19

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama