Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Kayla Powell

Kayla Powell

Nadaná studentka, jež ztělesňovala Karkulku z pohádky O Červené Karkulce.

Sezóny 1
2018 - 2019

Krásná Kayla je plná vzteku a jejímu emocionálnímu rozpoložení rozhodně nepomáhá stěhování z Oaklandu s jejím otcem. Rozhodně to není vzorná žačka, naopak – po smrti své matky se chytila špatných lidí a svůj čas trávila dost často zábavou a párty po nocích. V New Yorku začíná studovat na střední Westside Heights, kde pracuje i Nick Sullivan jako suplující učitel, a se kterým má milostnou aférku den předtím v klubu. Tato aférka však má jepičí život, jelikož Kayla se s Nickem rozejde krátce poté, co jí Nick vyzná lásku.

Tím však jejich „vztah“ úplně tak docela nekončí, protože se ukáže, že Nick je posedlý psychopat, který může za smrt její matky a zároveň zabije dva její kamarády, Laney a Ethana, a posléze na to unese i její babičku Collen. Kayla však nakonec do hotelu jde, aby s ním hrála hru Pravda nebo úkol, přičemž ho donutí, aby si vzal ji místo Collen. On nakonec souhlasí, ale přesto zapálí celý pokoj i s uvázanou Collen v posteli a chce Kaylu vzít pryč. Situaci zachrání Kaylin otec, jenž vyrazí dveře, zbije Nicka a z plápolajícího pokoje zachrání jak Kaylu tak svoji matku. Ukáže se ale, že Nick úplně tak v pokoji neshořel a o Kayliino zabití se pokusí ještě ten večer v jejím domě. Kayla nakonec Nicka při bitce srazí ze schodů a on je na místě mrtvý.

Danielle Campbell. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

Červená Karkulka – 5/5

2.1.2020 | 3:46:15

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama