Tell Me a Story (Nepohádky) Kayla Powell

Kayla Powell

Kayla Powell

Nadaná studentka, jež ztělesňovala Karkulku z pohádky O Červené Karkulce.

Sezóny 1
2018 - 2019

Krásná Kayla je plná vzteku a jejímu emocionálnímu rozpoložení rozhodně nepomáhá stěhování z Oaklandu s jejím otcem. Rozhodně to není vzorná žačka, naopak – po smrti své matky se chytila špatných lidí a svůj čas trávila dost často zábavou a párty po nocích. V New Yorku začíná studovat na střední Westside Heights, kde pracuje i Nick Sullivan jako suplující učitel, a se kterým má milostnou aférku den předtím v klubu. Tato aférka však má jepičí život, jelikož Kayla se s Nickem rozejde krátce poté, co jí Nick vyzná lásku.

Tím však jejich „vztah“ úplně tak docela nekončí, protože se ukáže, že Nick je posedlý psychopat, který může za smrt její matky a zároveň zabije dva její kamarády, Laney a Ethana, a posléze na to unese i její babičku Collen. Kayla však nakonec do hotelu jde, aby s ním hrála hru Pravda nebo úkol, přičemž ho donutí, aby si vzal ji místo Collen. On nakonec souhlasí, ale přesto zapálí celý pokoj i s uvázanou Collen v posteli a chce Kaylu vzít pryč. Situaci zachrání Kaylin otec, jenž vyrazí dveře, zbije Nicka a z plápolajícího pokoje zachrání jak Kaylu tak svoji matku. Ukáže se ale, že Nick úplně tak v pokoji neshořel a o Kayliino zabití se pokusí ještě ten večer v jejím domě. Kayla nakonec Nicka při bitce srazí ze schodů a on je na místě mrtvý.


Danielle Campbell. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

Červená Karkulka – 5/5

2.1.2020 | 3:46:15

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců