Tell Me a Story (Nepohádky) Nick Sullivan

Nick Sullivan

Nick Sullivan

Suplující učitel na střední a milenec Kayly, jenž byl interpretován jako zlý vlk z pohádky O Červené Karkulce.

Sezóny 1
2018 - 2019

Nick byl mladý učitel ze střední školy, který byl pohledný, atraktivní a pravděpodobně vlk převlečený za ovci. Strávil divokou noc s dívkou jménem Kayla Powell, kterou potkal v klubu, ale se kterou už pak nenavázal žádný kontakt, a chystal se začít nový život v novém městě jako suplující učitel. Poté však na mladou dívku znovu narazí a to ve své třídě. Získává tím možnost dokázat jí, že je citlivý, chápající a příliš dobrý na to, aby to bylo pravda. Nickovo pravé jménem je totiž Joshua a byl narozen v Naples na Floridě. Z neznámých důvodů používá jméno svého mladšího bratra, který je upoutaný na vozíček. Postupně se zjišťuje, že dělal doktorát z literatury a na té samé univerzitě potkal matku Kayly.

A jak se tak ukazuje, to, že potkal Kaylu v baru večer před druhým dnem školy a vyspal se s ní, nemusí být taková náhoda, jak se na první pohled zdá. Pravdou totiž je, že byl posedlý její matkou, miloval ji, ale ona si nakonec vybrala rodinu místo něj. Té noci ji pronásledoval v autě, načež díky němu měla autonehodu a místo toho, aby jí pomohl, jí udusil. Nakonec se přestěhoval za Kaylou, sblížil se s ní a využil jí. Aby těm dvěma nic nestálo v cestě, začal postupně zabíjet její kamarády jako Laney a Ethana a poté, co se s ním Kayla rozešla, když jí vyznal svoji lásku, ji unesl. Naplánoval jim cestu do Paříže, jenže Kayla to odmítala a po objevení mrtvoly Laney od něj utekla. On ale nezaváhal a unesl její babičku Colleen, přes kterou ji vydíral, aby za ním přišla. Po neúspěšném plánu, kdy měl nakonec uhořet v hotelu, se vkradl do jejího domu, aby jí unesl a donutil jí, aby ho milovala. Ona ho však srazila ze schodů a byl na místě mrtev.


Billy Magnussen jako Nick Sullivan. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců