Tell Me a Story (Nepohádky) Tim Powell

Tim Powell

Tim Powell

Šéfkuchař ve špičkovém hotelu a otec Kayly, který znázorňoval jak pomyslnou matku Červené Karkulky, tak Myslivce z pohádky O Červené Karkulce.

Sezóny 1
2018 -

Tim nedávno ztratil manželku a matku své dcery. Ocitá se ve svízelné situaci osamoceného rodiče problémového teenagera a rozhodne se přestěhovat do New Yorku ke své matce. Doufá, že v New Yorku začne od nuly, pracuje ve špičkové restauraci, přesto se mu však jeho dcera Kayla stále vzdaluje. Když je však Kayla v nebezpečí života díky jejímu utajovanému příteli Nickovi, tak hodlá zakročit. Poté, co jeho matku unesl právě Nick a Kayla uteče z domu, aby ji zachránila, on sám je jde hledat a najde je právě včas. Najde je v pokoji, kde právě Nick zapaluje jeho matku, takže se na něj vrhne, vrazí mu pár a potom s oběma opustí hořící pokoj. Nick se poté vrátí za Kaylou do domu, a když ji napadne, ona zareaguje a shodí ho ze schodů.

Sam Jaeger jako Tim Powell. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců