Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Tim Powell

Tim Powell

Šéfkuchař ve špičkovém hotelu a otec Kayly, který znázorňoval jak pomyslnou matku Červené Karkulky, tak Myslivce z pohádky O Červené Karkulce.

Sezóny 1
2018 -

Tim nedávno ztratil manželku a matku své dcery. Ocitá se ve svízelné situaci osamoceného rodiče problémového teenagera a rozhodne se přestěhovat do New Yorku ke své matce. Doufá, že v New Yorku začne od nuly, pracuje ve špičkové restauraci, přesto se mu však jeho dcera Kayla stále vzdaluje. Když je však Kayla v nebezpečí života díky jejímu utajovanému příteli Nickovi, tak hodlá zakročit. Poté, co jeho matku unesl právě Nick a Kayla uteče z domu, aby ji zachránila, on sám je jde hledat a najde je právě včas. Najde je v pokoji, kde právě Nick zapaluje jeho matku, takže se na něj vrhne, vrazí mu pár a potom s oběma opustí hořící pokoj. Nick se poté vrátí za Kaylou do domu, a když ji napadne, ona zareaguje a shodí ho ze schodů.

Sam Jaeger jako Tim Powell. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama