Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

S01E09: Chapter 9: Deception

S01E09: Chapter 9: Deception

Hannah se rozhodne získat Gaba zpět. Nick nebere ‚ne‘ jako odpověď a vidí v každém nebezpečí jejich vztahu s Kaylou. Jordan se rozhodne přestat se svým lovem, a to díky novému spojenci na policii.

sk
27.12.2018
39 minut

Katrina a její matka plánují zabít Hannah i Gaba. Domlouvají se na předání peněz.

Kayla i její babička k sobě nacházejí cestu. Nick ji bombarduje zprávami. Je rozhodnutá o něm říct otci. Díky Ethanovu telefonu Nick vyláká Laney ven. A tím se mu podaří vylákat i Kaylu.

Jordan odmítá příměří. Poškozuje Samovo auto. Vyšetřovatelka Samovi taky nevěří. Jordan zachází ještě dál a unáší Samova syna. Dochází mu ale, že zašel příliš daleko. Sam se snaží věci zamést pod koberec, což jeho manželce přijde zvláštní a chce odpovědi.

Nick se s Kaylou zamyká v místnosti. Laney je mrtvá. Nick chce s Kaylou utéct do Paříže. Kayla s ním tu hru hraje, ale v nestřeženém okamžiku se jí podaří utéct.

Jordan se přizná Timovi. Ten ho přesvědčí, aby vše řekl vyšetřovatelce. Ta mu věří a rozhodne se mu pomoct. Nicka už vyšetřuje policie, konkrétně Sam. Kayla o všem říká svému otci. To už ale Nick unáší Colleen.

Na místo předání peněz doráží muži v přesile. Hannah se nezalekne a společně s Trevorem je přelstí.

Vyšetřovatelka se svěří svému parťákovi o Samovi. Bohužel pro ni i on je zkorumpovaný a zabije ji.

Jordan se ubytovává v hotelu, ve kterém pracuje. Vítá ho Katrina. Za tou přichází zabiják, kterého sleduje Hannah. Do hotelu s velkým kufrem přijíždí i zamaskovaný Nick.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

To se dalo čekat… a v okamžik mě to přišlo jako v „Johnu Wickovi“!

23.3.2020 | 23:22:28
Teatrisa

Mě se naopak to spojení taky líbilo, ani to na mě nepůsobilo nuceně.

30.12.2018 | 18:28:30
Annie2809

mně se naopak strašně líbí, jak do sebe příběhy zapadají. Je to super seriál.

29.12.2018 | 21:05:55
zizik

Každý příběh samostatně dobrý, ale jak to na konci v podstatě vše spojili jak osobami tak místem, působí to na mě nereálně a moc na sílu, role některých osob jsou neuvěřitelné.

28.12.2018 | 23:35:13
TinaMar

93%

27.12.2018 | 21:19:57

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama