Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

S01E05: Chapter 5: Madness

S01E05: Chapter 5: Madness

Hannah není ráda, že musí zůstat u matky. Jordan má halucinace Beth. Sleduje i Mitche. Chce vědět, kdo je třetí pachatel. Nick se vloupá k Ethanovi do baráku a zabije ho.

sk
29.11.2018
49 minut

Hannah není z pobytu u matky a otčíma Richarda nadšená. Ale Richard (David Andrews) jim chce pomoci. Během party se schovávají, aby nevzniklo drama. To ale Hannah neposlouchá.

Jordan má halucinace Beth. Kupuje si zbraň přes internet. Její halucinace se ho snaží přesvědčit, aby s tím vším přestal.

Eddie se přiznává Mitchovi, že Jordana zmlátil a že mu ukradl masku. Eddie se hroutí, ale Mitch ho uklidňuje. To ale neví, že Jordan sleduje i jeho. Zaplatí skateboardistovi, aby do Mitche narazil. Tím zjistí, že má zraněnou ruku.

Nick a Kayla si zahrávají s ohněm. Ale ukončit vztah zřejmě nepřichází v úvahu. Nick se vloupá k Ethanovi domů, nejprve ho mučí a pak ho i zabije. Jako profesionální zabiják vše uklidí a zbaví se těla.

Eddie pokračuje ve své hře a když se Mitch nachází u Eddieho, vhodí jim dovnitř hlavu mrtvého prasete s telefonem. Předčítá jim začátek pohádky a chce vědět, kdo je třetím prasetem.

Kayly a Timův vztah je na bodu mrazu. Obviní otce, že matku podváděl a že kvůli němu zemřela. Utíká pryč k Nickovi. Naštěstí pro něj si nevšimne krve, která z něj stéká, když se spolu sprchují.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Sem netušil, že spory učitel vs. student se řeší třemi bodnými ranami do břicha?! V Ulici by se mohl jistý kolega Puklický inspirovat…

23.3.2020 | 18:34:12
Golradir

učitelík se pěkně vybarvil… :-/

30.1.2019 | 16:55:33
xenna70

prostě se mi to líbí

7.12.2018 | 17:19:18

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama