Eamon Farren

Eamon Farren

Celé jméno: Eamon Farren
Místo narození: North Queensland, Austrálie
Známé projekty: Chained, Twin Peaks, The Witcher

Datum narození: 19.5.1985 (38 let)

Eamon Farren je australský herec, který se roku 1985 narodil v North Queenslandu. Herectví se chtěl věnovat už od mládí, přičemž se této kariéry nakonec skutečně dočkal. Na Benowa State High School se věnoval studiu francouzského jazyka. Následně chodil na National Institute of Dramatic Art, kterou dokončil roku 2007.

Kariéru odstartoval ještě před nástupem na vysokou školu, ale to pravé přišlo až po studiu. Vidět jsme ho mohli jak ve filmech, tak i seriálech, ale více se věnuje filmovým rolím. Z jeho větších zmiňme jeho působení ve snímcích Požehnaní, Chained a Spící dívka.

Co se týče seriálových rolí, objevil se například v The Sleepover Club, All Saints či The ABC Murders. Roku 2017 jsme ho mohli spatřit v seriálu Twin Peaks, kde se objevil jako Richard Horne. Jeho zatím největší rolí je postava Cahira, kterého hraje od roku 2019 v seriálu The Witcher.

Herec přiznal, že k herectví ho inspirovali herci Daniel Day-Lewis a Gary Oldman, které má dodnes ve velké oblibě.

Foto: Showtime


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Witcher Cahir 2019 2023 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů