Ella Thomas

Ella Thomas

Celé jméno: Ella A. Thomas
Místo narození: Asmara, Eritrea
Známé projekty: The Storm, NCIS: Los Angeles, Mistress (UK), Ten Days In The Valley

Datum narození: 15.8.1981 (42 let)

Ella A. Thomas se narodila eritrejské matce a americkému důstojníkovi vzdušných sil, který v Eritreii přebýval. Když byla ještě dítě, přestěhovala se její rodina do Německa, kde žila v městečku Kindsbach. Tam chodila na místní školu a učila se francouzsky. Doma mluvila tigrinijsky a anglicky. Během té doby ji zaujaly múzická umění, takže začala chodit na divadelní produkce.

Ella měla hostující roli, agentku Deborah Meadeovou, v CSI: NY a zahrála si jednu z hlavních postav, Annu Robbertsovou v minisérii The Storm. Na podzim 2009 se objevila vedle Bruce Willise ve sc-fi thrilleru Surrogates. Jedna z jejích největší rolí je Viveca, modelka, která se snaží svést Vince (Adrian Grenier), v seriálu Entourage; a Nadine Alcottová, snoubenka P Diddyho, v CSI: Miami.

Zahrála si také v úspěšných seriálech jako Parenthood a Castle. Získala opakující roli Jady KhaledovéNCIS: Los Angeles. Zahostovala si v seriálu stanice FOX, Almost Human. V roce 2016 si zahrála ve filmu Nina. Získala jednu z hlavních rolí ve filmu Potrait of Love a vidět jste ji mohli ve dvou dílech seriálu Ballers. V roce 2016 získala opakující roli ve 4. řadě Mistresses (US) a v seriálu Ice. Následující rok si zahrála det. Isabel Knightovou v seriálu Ten Days In The Valley. Také si v roce 2017 zahostovala v seriálech v Me, Myself & I a Supergirl. V roce 2020 jste ji mohli vidět v seriálu Quarantine.

Foto: CC BY-SA 3.0 Groovepup, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
NCIS: Los Angeles Jada Khaledová 2011 2016 2

Filtr seriálů