Emily Rose

Emily Rose

Celé jméno: Emily Rose
Místo narození: Renton, Washington
Známé projekty: John from Cincinnati, Haven

Datum narození: 2.2.1981 (37 let)

Americká herečka Emily Rose Maier se narodila 2. února 1981 v Rentonu ve Washingtonu. Je nejstarší ze tří dětí – má mladší sestru a bratra.

V roce 2009 si vzala svého dlouholetého přítele Daireka Morgana a 29. dubna 2013 se jim narodil syn Miles Christian Morgan.


Rose se objevila ve čtyřech epizodách televizní show „Smith“ (2007) a zahrála si Cass v seriálu HBO „John from Cincinnati“ (2007). V „Brothers & Sisters“ (2007 – 2008) si zahrála Lenu Braniganovou a v seriálu CBS „Jericho“ (2008) ztvárnila Trish Merrickovou. V poslední sérii seriálu „Pohotovost“ si zahrála Dr. Tracy Martin a v roce 2009 se objevila ve dvou epizodách seriálu „Dva a půl chlapa“.

Podílela se na přípravě zvuku a na snímání pohybu hlavní ženské postavy Eleny Fisher ve hře na Playstation 3 z roku 2007 Uncharted: Drakes Fortune.

Asi její nejslavnější rolí je role Audrey Parkerové v seriálu stanice Syfy Haven, který je založen na románu Stephena Kinga The Colorado Kid.


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.