Haven (Městečko Haven)
88/100 - 53×

Haven(Městečko Haven)

Haven je seriál od stanice Syfy, založený na románu The Colorado Kid od známého autora Stephena Kinga. Seriál sleduje agentku Audrey Parkerovou, která přijíždí do malého městečka Haven za běžným případem. Z obyčejného případu se však stává něco jiného a Audrey je vtažena do středu prapodivného dění, za které mohou obyvatelé Havenu. Haven totiž už dlouhá léta slouží jako útočiště lidem s nadpřirozenými schopnostmi.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Romantický
hrají
Emily Rose (Audrey Parker), John Dunsworth (Dave Teagues), Eric Balfour (Duke Crocker), Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Richard Donat (Vince Teagues)

Audrey Parker

Audrey Parker

Audrey Parkerová je chytrá a sebevědomá agentka FBI, která nezná svou minulost. Přijíždí do malého městečka Haven vyřešit vraždu a netrvá to příliš dlouho a její přirozená zvědavost jí dostane do centra podivného dění v tomto zvláštním městečku, které, jak se ukazuje, je již dlouhá léta útočištěm pro lidi, kteří jsou postiženi s pozoruhodnou řadou nadpřirozených schopností.

Sezóny 5
2010 - 2014

V průběhu seriálu zjistíme, že se Audrey v Havenu obejvuje každých 27 let, jen proto, aby vešla do stodoly, zastavila Potíže a na dalších 27 let opět zmizela. Byla zde již jako Sarah a také jako Lucy Ripleyová. Jako Sarah dokonce otěhotněla s Nathanem, který se vrátil v čase a porodila syna Jamese Cogana, Kolorádské děcko, které bylo zabražděno před 27 lety.

Povede se jí někdy její kletbu zlomit?

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marketka

Ona a Haven jsou pro mě synonyma :-)

čestný člen redakce, grafik
17.6.2011 | 15:22:19

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama