Haven (Městečko Haven)
88/100 - 53×

Haven(Městečko Haven)

Haven je seriál od stanice Syfy, založený na románu The Colorado Kid od známého autora Stephena Kinga. Seriál sleduje agentku Audrey Parkerovou, která přijíždí do malého městečka Haven za běžným případem. Z obyčejného případu se však stává něco jiného a Audrey je vtažena do středu prapodivného dění, za které mohou obyvatelé Havenu. Haven totiž už dlouhá léta slouží jako útočiště lidem s nadpřirozenými schopnostmi.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Romantický
hrají
Emily Rose (Audrey Parker), John Dunsworth (Dave Teagues), Eric Balfour (Duke Crocker), Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Richard Donat (Vince Teagues)

S05E13: Chosen

S05E13: Chosen

Město se vypořádává s pravdou o Charlotte Crossové a aby toho nebylo málo, musejí řešit další z Mařiných útoků. Mara totiž změní Dukea v něco, co by mohlo celé město zničit.

cz sk
5.12.2014
910 000
43 minut

Když doktorka Crossová odhalila svou skutečnou identitu, ve všech se to pěkně mele. Dwight má pocit, že ho oklamala, Audrey si myslí, že by se Charlotte měla starat víc o Maru a míň o ní a Nathan je šťastný, že je ve městě i někdo jiný, koho může cítit.

A do toho všeho se v Havenu začínají prapodivně projevovat potíže u lidí, kteří jimi nikdy netrpěli. Ukazuje se, že spouštěčem je Duke. Mara ho změnila v jakousi potížistickou bombu a bez její kontroly vybuchne a vypustí všechny potíže, které v sobě má. Duke je z toho velice rozrušený a rozhodne se Haven ochránit tím, že projde teninkou a druhou stranu. K tomu potřebuje Maru, řekne jí, že udělá cokoli bude chtít, aby z Havenu utekla, když ho vezme s sebou.

Dave má další ze svých vizí. Tentokrát ji s Vincem následují a ocitají se těsně za Havenem, kde se znovu objevuje ono záhadné slovo „Croatoan“.

Nyní, když doktorka Crossová všechno ví, myslí si, že může Havenu pomoci, když opět spojí Maru a Audrey v jednu osobu. Během tohoto procesu ovšem zanikne Audreyina osobnost. Když Charlotte proceduru provede, nakonec je Mara tou, která nepřežije. Což je dobrá zpráva pro všechny kromě Dukea, který „exploduje“ a vypustí potíže do celého Havenu. Kdo ví, co všechno to bude. To nám poví jen čas.

Foto: SyfyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
awacs

Výborné finále :-)

16.12.2014 | 17:00:52
Narcis123

Vynikajúce :) epizóda má len klady :) Dokonca sa mi aj postava Audrinej matky páči :) Mohla by zostať nastálo… predsa len je tam trocha absencia ženských postáv…

9.12.2014 | 23:51:32
Alixie

nemám slov …

6.12.2014 | 15:36:12
Mammon52852

Wow OMG

6.12.2014 | 9:18:05

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Filtr seriálů
Reklama