Haven (Městečko Haven)
88/100 - 53×

Haven(Městečko Haven)

Haven je seriál od stanice Syfy, založený na románu The Colorado Kid od známého autora Stephena Kinga. Seriál sleduje agentku Audrey Parkerovou, která přijíždí do malého městečka Haven za běžným případem. Z obyčejného případu se však stává něco jiného a Audrey je vtažena do středu prapodivného dění, za které mohou obyvatelé Havenu. Haven totiž už dlouhá léta slouží jako útočiště lidem s nadpřirozenými schopnostmi.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Romantický
hrají
Emily Rose (Audrey Parker), John Dunsworth (Dave Teagues), Eric Balfour (Duke Crocker), Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Richard Donat (Vince Teagues)

S04E03: Bad Blood

S04E03: Bad Blood

Nathan a Dwight se snaží najít potíž, která stojí za sérií mrtvol, předtím, než bude prolita další krev. Mezitím musí Dave a Vince identifikovat jednu mrtvolu a Duke přesvědčit svého nevlastního bratra, aby opustil Haven dřív, než se dozví o potíži jejich rodiny.

cz sk
27.9.2013
1 540 000
43 minut

Opravář v kanále je záhadně zavražděn a tělo je nalezeno s kompletně vysátou krví, aniž by na něm ovšem byla nějaká zranění. A jelikož na upíry dokonce ani v Havenu nevěří, hledají někoho problémového.
A brzy jsou nalezena další dvě těla. Jedno blízko kanálu a druhé ve sprše. Na základě míst, kde byly všechny oběti nalezeny, odvozují si Dwight a Nathan , odkud pravděpodobně útočná potíž pochází a následně zjišťují, že se právě do těch míst Mike Gallagher a jeho žena nastěhovali poté, co jejich dům zničila ona meteorická bouře. A Mike navíc dnes velmi nevybíravě strčil do Nathana na stanici.
Když jdou k Mikovi domů, zjišťují, že jeho žena zemřela a proto se nejspíš jeho potíže vrátily. A vzhledem k trase této krvavé potíže by měla být dalším místem, kde zaútočí, policejní stanice. A tam se shodou náhod připletou Duke a Jennifer.
Poté, co Jennifer vysadila své prášky, opět začala slyšet hlasy. Slýchá dav, ale nedokáže rozpoznat, co kdo z nich říká. A na stanici jsou proto, aby to Nathanovi řekli. Ovšem na Dukea se dostane kapka té problémové krve a na chvilku tím naskočí jeho potíž a na chvíli se změní jeho oči, což Jennifer poměrně vyděsí.
Když se dostaví zbytek party, krev na ně opět zaútočí a zdá se, že chce Nathana. Duke si uvědomuje, že on je jediný, koho se ta krev dotkla a nezabila ho, a proto se rozhodne pokusit se ji absorbovat všechnu. Výsledkem je, že má trochu útočné sklony, ale brzy se vše stabilizuje.

Dwight mezitím vysílá Davea s Vincem do New Hampsihe, protože se zdá, že tam před šesti měsíci našli tělo, které odpovídá Audreyinu popisu a je třeba osobně provést identifikaci. Dwight to tají a chce zjistit, jak se věci mají, než to řeknou Nathanovi a Stráži. Ovšem pokud bude Audrey mrtvá, hodně lidí po Nathanovi půjde a nejspíš nikdo je nebude schopen zastavit.

Lexie zatím v baru míří pistolí na Williama a chce, aby jí řekl, kým podle něj je. Ten jí ovšem nechce nic říct, protože podle něj není připravená. Lexie ho tudíž vyhazuje z baru, kam se ovšem ve vteřině objevuje zpátky a to, aniž by ho někdo viděl se vrátit. Načež jí začne tvrdit, že celý bar, kde se nachází, není skutečný. Lexie už je z toho všeho unavená a proto se rozhodne opustit bar a jít se domů prospat. Ovšem jakmile projde dveřmi ven, vrátí se dalšími dovnitř a její kolegyně jí tvrdí, že už je ráno. Lexie má ovšem pocit, že právě odešla. A neplete se. V tu chvíli jí dojde, že jí William asi nelže a ptá se ho, jestli je mrtvá.

Dave a Vince mezitím jsou v márnici, aby identifikovali údajné Audreyino tělo. A ukazuje se, že to naštěstí není ona.

A William říká Audrey, že není mrtvá. Ale lidé kolem ní nejsou skuteční. A Lexie mu uvěří. V tu chvíli lidé z baru zmizí a dle Williama má být Lexie další. Říká jí, že tohle místo se nejčastěji nazývá stodola a ta umírá a pokud si nepospíší, vezme ji s sebou. Následně jsme svědky toho, jak William vidí, jak se v baru dělají díry, jak mizí, zatímco Lexie nevidí nic.

Jennifer slyší tyto Lexiiny a Williamovy rozhovory a říká o nich Nathanovi a Dukeovi, kterým dochází, že když si mysleli, že stodola vyplivla Audrey ve stejnou dobu jako Dukea, tak se možná pletli. Možná je tam stále uvězněná.

Duke se stále snaží přesvědčit svého bratra, aby opustil Haven a vrátil se zpět do New Yorku, než se dozví o rodinné potíži a budou mít velké problémy se stráží, ale ten na to moc nevypadá.

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Zizas

O , chudák Lexi..

28.9.2013 | 14:27:01

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Filtr seriálů
Reklama