Haven (Městečko Haven)
88/100 - 53×

Haven(Městečko Haven)

Haven je seriál od stanice Syfy, založený na románu The Colorado Kid od známého autora Stephena Kinga. Seriál sleduje agentku Audrey Parkerovou, která přijíždí do malého městečka Haven za běžným případem. Z obyčejného případu se však stává něco jiného a Audrey je vtažena do středu prapodivného dění, za které mohou obyvatelé Havenu. Haven totiž už dlouhá léta slouží jako útočiště lidem s nadpřirozenými schopnostmi.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Romantický
hrají
Emily Rose (Audrey Parker), John Dunsworth (Dave Teagues), Eric Balfour (Duke Crocker), Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Richard Donat (Vince Teagues)

Dave Teagues

Dave Teagues

Spolu se svým bratrem Vincem je Dave nedílnou součástí Havenu, pohybuje se kolem a viděl všechno po celá desetiletí jako spolumajitel a spoluvydavatel Haven Herold. Stejně jako Vince si je i Dave velmi dobře vědom toho, co je v tomto městě skutečně možné a spolu dlouhodobě pomáhají zakrýt Potíže, udržet je pod pokličkou a zachovat zdání, že Haven je jen dalším idylickým přímořských městečkem. A přesto se tito dva velmi zajímají o nadpřirozeno, ač se zdají zcela normální.

Sezóny 5
2010 - 2014

Dave je neúnavný městský nadšenec a je to člověk, který dokáže zapříst konverzaci s kýmkoli. Pokud se zdá, že Vince nasbíral jakousi tichou moudrost během jejich let v Haven Herold, tak Dave místo toho žije více daným okamžikem. Nalézá radost ve svých nekonečných malicherných hádkách se svým bratrem, kterou z nich Vincent nemá. A zatímco Davův vztah s jeho bratrem vypadá jako hravé hašteření, kterým obvykle je, je za ním i něco víc. Kdyby jen Dave nebo Vince řekli někomu pravdu kterou o Havenu vědí…

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama