Eric Balfour

Eric Balfour

Celé jméno: Eric Salter Balfour
Místo narození: Los Angeles, California
Známé projekty: Kids Incorporated, 24, Valemont, Haven

Datum narození: 24.4.1977 (40 let)

Americký zpěvák a herec Eric Balfour se narodil 24.4.1977 v Los Angeles v Kalifornii. Jeho matka pracuje jako manželská a rodinná poradkyně, otec je chiropraktik. Má mladší sestru a jeho rodina je židovského původu.

Na obrazovce se objevil už v roce 1991 v dětské show Kids Incorporated. V roce 1997, se objevil v pilotním díle Buffy, přemožitelky upírů a stal se jednou z prvních obětí tohoto seriálu. Mnoho seriálů, ve kterých hrál, bylo po několika epizodách staženo (ne kvůli němu samozřejmě). Později si zahrál v sexuálním dramatu Lie with Me. V březnu 2006, se předvedl jako Brian Peluso v krátce trvajícím dramatu NBC, Conviction, které běželo pouze jeden rok. Ve vedlejší roli se objevil například i v seriálu Dawsonův svět.


V roce 2003 hrál v remaku Texaského masakru motorovou pilou s Jessicou Biel. Dále hrál menší role v seriálech The O.C. a Six Feet Under.

Eric se v roce 2001 objevil v 7 epizodách první řady seriálu 24 hodin jako počítačový technik, Milo Pressman. O pět let později se do role vrátil na 19 epizod 6.série. Po 6.sérii na vlastní žádost seriál opustil. V seriálu ABC Life on Mars si zahrál Eddieho Carlinga.

Stal se tváří Valentinovy nové pánské vůně, Valentino V.

V září 2009 si zahrál v jedné epizodě seriálu Monk.Od roku 2010, ztvárňuje postavu Dukea Crockera v seriálu Haven.


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.