Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

Julian Shea

Julian Shea

Technický guru, sociální aktivista a investor.

Sezóny 2
2019 - 2021

Julian Shea je mladý technický guru, sociální aktivista a většinový investor SafeSpace. Svůj úspěch přikládá tvrdé dřině a odhodlanosti. Je taktéž zakladatelem společnosti Shea Group.

Když byl Julian malý měl ošklivou autonehodu, u které zemřeli jeho rodiče a jeho sestra je od té doby v kómatu. Tehdy viděl něco magického a později se rozhodl, že za pomoci této magie zkusí vyléčit svou sestru Rosemary. V honbě za magickým vyléčením mu pomáhá jeho teta Vivienne, která se jej po tragické autonehodě ujala. Pro účely zkoumání magie založili společně Frakci.

Když se Julian objevil v Seattlu, padla mu do oka Macy, s níž se začal následně vídat. Neměl však vůbec ponětí, že se jedná o čarodějku. Macy se mu velice líbila, ale jeho tetě se nelíbilo, že s někým chodí, protože ho to odvádělo od práce, a snažila se ty dva od sebe odtrhnout. Julian si ale začal postupně uvědomovat, že to tak dělala se všemi vztahy, které navázal, a rozhodl se své tetě v tomto ohledu postavit.

Později se Julian dozvěděl, že je Macy čarodějka, ale odmítal věřit tomu, že by byla zlá.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama