Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

S03E01: An Inconvenient Truth

S03E01: An Inconvenient Truth

Život sester je v ohrožení, když jim frakce začne šlapat na paty. Macy a Harry se snaží zjistit, jaký mají vztah.

sk
24.1.2021
460 000
39 minut

Základní info:

Režie: Stuart Gillard
Scénář: Natalia Fernandez
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood, Temnonoš), Jordan Donica (Jordan), Poppy Drayton (Abigael), Eric Balfour (Julian Shea), Melinda McGraw (Vivienne Laurent), …

Upoutávka k první epizodě

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem nečekal že Macy tak Juliana snadno přemluvi a jsem zvědav jestli se jim Frakci podaři zastavit jinak nemělo chybu jak Maggie přenašela na Mel pořad nějake nove pocity a jsem zvědav jestli ten lektvar co podali Jimmymu jestli v budoucnu zpusobi potiže, jinak Abigael byla perfektni jak pila whisky protože ji nikdo nezbyl a to jak pomohla Jordanovi tak to taky bylo perfektni a jsem zvědav jaky vzkaz chce aby doručila sestře.

redaktor
1.3.2021 | 10:52:34
Witchdreams

Za mě povedený začátek 3. řady. Hacy linie bude velmi zajímavá. Snad do toho moc scénaristi nezasáhnou a spíše se budou věnovat více magické a démonické části.

6.2.2021 | 1:08:35
Reneczek

:)

4.2.2021 | 16:51:51

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama