Charmed (2018) Parker Caine

Parker Caine

Parker Caine

Mladík, ve kterém Maggie našla zalíbení.

Sezóny 2
2018 - 2020

Parker Wagner-Caine je studentem na Hilltownské univerzitě a bývalým předsedou studentského spolku Fí Delta Ypsilon. Jeho přítelkyní se stala Lucy a později Maggie.

Je napůl démon, je synem démona Alastora a smrtelnice Julie Wagner. Jeho nevlastním bratrem je Hunter Caine. Jelikož je Parker démon, kterého porodila smrtelnice, stal se z něj skvělý kandidát k tomu, aby mohl pojmout Zdroj všeho zla.


Proto se jeho otec snažil, aby nepotlačoval jeho démoní stránku a aby se tak jejich rodina stala tou nemocnější v celém Podsvětí. Spolu se svým nevlastním bratrem se pod vedením svého otce snažil vyvolat Zdroj všeho zla a Parker měl za úkol skrz Maggie infiltrovat kruh tří nejmocnějších čarodějek.

Jelikož se však Parker zamiloval do Maggie, tak se snažil své démoní stránky zbavit, v čemž mu pomáhala jeho matka. Později se Parker stejně zapletl do démoních záležitostí a zjistil též, že má nevlastní sestru jménem Abigael.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: Witch Way Out

cz5%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás