Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

Parker Caine

Parker Caine

Mladík, ve kterém Maggie našla zalíbení.

Sezóny 3
2018 - 2021

Parker Wagner-Caine je studentem na Hilltownské univerzitě a bývalým předsedou studentského spolku Fí Delta Ypsilon. Jeho přítelkyní se stala Lucy a později Maggie.

Je napůl démon, je synem démona Alastora a smrtelnice Julie Wagner. Jeho nevlastním bratrem je Hunter Caine. Jelikož je Parker démon, kterého porodila smrtelnice, stal se z něj skvělý kandidát k tomu, aby mohl pojmout Zdroj všeho zla.

Proto se jeho otec snažil, aby nepotlačoval jeho démoní stránku a aby se tak jejich rodina stala tou nemocnější v celém Podsvětí. Spolu se svým nevlastním bratrem se pod vedením svého otce snažil vyvolat Zdroj všeho zla a Parker měl za úkol skrz Maggie infiltrovat kruh tří nejmocnějších čarodějek.

Jelikož se však Parker zamiloval do Maggie, tak se snažil své démoní stránky zbavit, v čemž mu pomáhala jeho matka. Později se Parker stejně zapletl do démoních záležitostí a zjistil též, že má nevlastní sestru jménem Abigael.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama