Charmed (2018) Abigael

Abigael

Abigael

Napůl čarodějka a napůl démonka.

Sezóny 1
2019 - 2020

Abigael Jameson-Caine je napůl démonka, jelikož je dcerou mocného démona Alastora, a napůl čarodějka, protože její matkou je čarodějka jménem Francesca Jameson. Je tedy nevlastní sestrou Huntera a Parkera.

Tři sestry se s Abigael seznámily, když ji zachránila Macy před bandou démonů. Abigael měla jako démonka velké ambice a rozhodla se stát Vládkyní démonů tak, že odstranila z trůnu svého bratra Parkera. Je krutá a manipulativní. Jako vůdkyně démonů se rozhodla ukončit dlouhotrvající válku mezi démony a čarodějkami.


Když se stala vládkyní, její pravou rukou byl démon jménem Godric. Ten však později naznal, že už se pro tuto roli královny nehodí, jelikož se příliš bratříčkovala s vyvolenými čarodějky, a rozhodl se ji odstranit z trůnu. Abigael se proto nyní musí před démony skrývat.

Navzdory své povaze našla zalíbení v Harrym, který ji dokázal přijmout takovou jaká je a její city částečně opětoval. Kromě toho v ní je nějaké dobro, jelikož občas pomáhá třem sestrám a též si nechala matčinu knihu lektvarů.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Reneczek

Dobrá záporačka

15.3.2021 | 17:01:40

Stav překladu

Epizoda S03E06: Private Enemy No. 1

cz15%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás