Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

Abigael

Abigael

Napůl čarodějka a napůl démonka.

Sezóny 2
2019 - 2021

Abigael Jameson-Caine je napůl démonka, jelikož je dcerou mocného démona Alastora, a napůl čarodějka, protože její matkou je čarodějka jménem Francesca Jameson. Je tedy nevlastní sestrou Huntera a Parkera.

Tři sestry se s Abigael seznámily, když ji zachránila Macy před bandou démonů. Abigael měla jako démonka velké ambice a rozhodla se stát Vládkyní démonů tak, že odstranila z trůnu svého bratra Parkera. Je krutá a manipulativní. Jako vůdkyně démonů se rozhodla ukončit dlouhotrvající válku mezi démony a čarodějkami.

Když se stala vládkyní, její pravou rukou byl démon jménem Godric. Ten však později naznal, že už se pro tuto roli královny nehodí, jelikož se příliš bratříčkovala s vyvolenými čarodějky, a rozhodl se ji odstranit z trůnu. Abigael se proto nyní musí před démony skrývat.

Navzdory své povaze našla zalíbení v Harrym, který ji dokázal přijmout takovou jaká je a její city částečně opětoval. Kromě toho v ní je nějaké dobro, jelikož občas pomáhá třem sestrám a též si nechala matčinu knihu lektvarů.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Reneczek

Dobrá záporačka

15.3.2021 | 17:01:40

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama