Charmed (2018) Jordan Chase

Jordan Chase

Jordan Chase

Instruktor boxu v SafeSpace.

Sezóny 1
2019 - 2020

Jordan Chase je instruktorem boxu v tělocvičně, která je umístěná v SafeSpace. Zde se také seznámil s Maggie, s níž se brzy spřátelil. Jordanův otec zemřel, když mu byli čtyři roky, a tak vyrůstal se svou matkou a babičkou.

Jelikož jeho otec i dědeček zemřeli velmi mladí, rozhodl se svůj život žít naplno. Proto také narukovat do armády jako zdravotník, kde působil pět let. Vrátil se kvůli své babičce, která byla nemocná a potřebovala pomoct. Od té doby pracuje v SafeSpace v Seattlu jako instruktor boxu a po nocích chodí studovat, aby se z něj stal právník.


Jordana sužuje kletba, o které neměl ani tušení. Všichni muži z jeho rodiny byli prokleti, aby pokaždé zemřeli ve 25 letech. Je to tak proto, že Joradanův předek, Lawrence Mortimer Chase, je zodpovědný za vyvraždění jednoho klanu čarodějek. Díky Maggie se ale o kletbě dozvěděl a je tak prozatím jediným mužem ve své rodině, který tuto kletbu přežil.

Když odhalil kouzelný svět a kletbu, která byla vrhnuta na jeho rodinu, rozhodl se, že bude Maggie a jejím sestrám pomáhat, aby odčinil činy svého předka a nadobro kletbu zlomil.

Jeho přítelkyní byla dlouho Lola, té se však nelíbilo, že Jordan tráví spoustu času s Maggie.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E10: Bruja-Ha

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás