Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

Jordan Chase

Jordan Chase

Instruktor boxu v SafeSpace.

Sezóny 3
2019 - 2022

Jordan Chase je instruktorem boxu v tělocvičně, která je umístěná v SafeSpace. Zde se také seznámil s Maggie, s níž se brzy spřátelil. Jordanův otec zemřel, když mu byli čtyři roky, a tak vyrůstal se svou matkou a babičkou.

Jelikož jeho otec i dědeček zemřeli velmi mladí, rozhodl se svůj život žít naplno. Proto také narukovat do armády jako zdravotník, kde působil pět let. Vrátil se kvůli své babičce, která byla nemocná a potřebovala pomoct. Od té doby pracuje v SafeSpace v Seattlu jako instruktor boxu a po nocích chodí studovat, aby se z něj stal právník.

Jordana sužuje kletba, o které neměl ani tušení. Všichni muži z jeho rodiny byli prokleti, aby pokaždé zemřeli ve 25 letech. Je to tak proto, že Joradanův předek, Lawrence Mortimer Chase, je zodpovědný za vyvraždění jednoho klanu čarodějek. Díky Maggie se ale o kletbě dozvěděl a je tak prozatím jediným mužem ve své rodině, který tuto kletbu přežil.

Když odhalil kouzelný svět a kletbu, která byla vrhnuta na jeho rodinu, rozhodl se, že bude Maggie a jejím sestrám pomáhat, aby odčinil činy svého předka a nadobro kletbu zlomil.

Jeho přítelkyní byla dlouho Lola, té se však nelíbilo, že Jordan tráví spoustu času s Maggie.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama