Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

Marisol Vera

Marisol Vera

Matka tří nejmocnějších čarodějek na světě.

Sezóny 3
2018 - 2021

Marisol Vera je matkou tří nejmocnějších čarodějek na světě. Bývala sama čarodějkou a zároveň starší. Jejími partnery byli Dexter Vaughn a Ray. Poté, co Maggie nastoupila na vysokou školu, Marisol tušila, že si pro její dcery něco přijde, a tak začala rozvazovat jejich síly, ale během tohoto procesu byla zavražděna.

Její nejstarší dcera, Macy, vyrůstala v domnění, že její matka zemřela, ještě když byla malá. Když však získala novou práci v univerzitním městečku Hilltowne, díky své matce, tak zjistila, že jí její otec lhal. Macy se zde setkala se svými dvěma sestrami, se kterými odhalovala tajuplný svět magie.

Marisoliny tři dcery se staly nejmocnějšími čarodějkami, které teď spolu bojují proti nadpřirozenému zlu a které se snaží přijít na to, co se ve skutečnosti stalo jejich matce, jelikož se její smrt uváděla jako sebevražda, čemuž ani jedna z nich nechtěla věřit.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama