Charmed (2018) Marisol Vera

Marisol Vera

Marisol Vera

Matka tří nejmocnějších čarodějek na světě.

Sezóny 2
2018 - 2020

Marisol Vera je matkou tří nejmocnějších čarodějek na světě. Bývala sama čarodějkou a zároveň starší. Jejími partnery byli Dexter Vaughn a Ray. Poté, co Maggie nastoupila na vysokou školu, Marisol tušila, že si pro její dcery něco přijde, a tak začala rozvazovat jejich síly, ale během tohoto procesu byla zavražděna.

Její nejstarší dcera, Macy, vyrůstala v domnění, že její matka zemřela, ještě když byla malá. Když však získala novou práci v univerzitním městečku Hilltowne, díky své matce, tak zjistila, že jí její otec lhal. Macy se zde setkala se svými dvěma sestrami, se kterými odhalovala tajuplný svět magie.


Marisoliny tři dcery se staly nejmocnějšími čarodějkami, které teď spolu bojují proti nadpřirozenému zlu a které se snaží přijít na to, co se ve skutečnosti stalo jejich matce, jelikož se její smrt uváděla jako sebevražda, čemuž ani jedna z nich nechtěla věřit.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: Witch Way Out

cz5%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás