Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

S02E04: Deconstructing Harry

S02E04: Deconstructing Harry

Macy a Mel se spojí s Abigael, aby našly záhadného asasína, a Maggie se rozhodne pomoci Jordanovi. Harry objeví strašlivé tajemství.

sk
1.11.2019
660 000
42 minut

Základní info:

Režie: Ken Fink
Scénář: Natalia Fernandez, Jeffrey Lieber
Hrají: Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Jordan Donica (Jordan), Poppy Drayton (Abigael), …

Upoutávka ke čtvrté epizodě

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, vyprava s Macy, Mel a Abigael byla fakt dobrá a to jak Abigael popichovala ostatni tak to nemělo chybu a potom jak na ně vybalila že je sestrou Parkera tak to bylo fakt nečekane, a to že ženy nemaji budoucnost v rodině demonu to je fakt zajimave, ale je dobře že tam další demon-čarodějka, a temny světlonoš to je fakt zajimave a jsem zvědav ajk budou dal s Abigael postupovat.

redaktor
29.12.2019 | 11:47:36
LuliLuli92

konecne se neco poradneho delo

10.12.2019 | 23:19:12
surky3

Zajímavej nápad s temným světlonošem. Zároveń Poppy je super.

2.11.2019 | 21:00:46

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama