Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

Jada Shields

Jada Shields

Napůl čarodějka a napůl světlonoška, která je členkou Sarcany.

Sezóny 1
2018 - 2019

Jada Shields je napůl světlonoškou a napůl čarodějkou, která ukradla sestrám kosu Tartaru, aby mohla spolu se svými Sestrami Arcany, zkráceně Sarcana, vysvobodit z Tartaru čarodějku Fionu Callahan. Sarcana je skupina čarodějek, která se neřídí pravidly stanovenými staršími a používá zakázanou magii, aby ochránila svět smrtelníků i svět nadpřirozena.

Jada vyrůstala v adoptivní rodině smrtelníků, ale když se u ní začaly projevovat její čarodějné schopnosti, rozhodla utéct z domova. Poté se jí ujala Sarcana a Jada se stala členkou této organizace. Zalíbení našla v Mel, kterou se snažila naverbovat do Sester Arcany, aby měla na své straně tři nejmocnější čarodějky na světě.

Sestry se ji však snažily najít kvůli tomu, že jim ukradla kosu Tartaru, a tak Mel zpočátku předstírala, že je na Jadině straně. Později ovšem zjistila, že se jí líbí, co Sarcana dělá, a chtěla se stát členkou. Kromě toho byla Jada přítelkyní Marisol, se kterou dokonce vytvořila společné kouzlo.

Jada je nezávislá, nebojácná a působí nebezpečně. Dokáže manipulovat s elektřinou, a protože je napůl světlonoška, může se díky své elektřině i přenášet z místa na místo

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama