Charmed (2018) Jada Shields

Jada Shields

Jada Shields

Napůl čarodějka a napůl světlonoška, která je členkou Sarcany.

Sezóny 1
2018 - 2019

Jada Shields je napůl světlonoškou a napůl čarodějkou, která ukradla sestrám kosu Tartaru, aby mohla spolu se svými Sestrami Arcany, zkráceně Sarcana, vysvobodit z Tartaru čarodějku Fionu Callahan. Sarcana je skupina čarodějek, která se neřídí pravidly stanovenými staršími a používá zakázanou magii, aby ochránila svět smrtelníků i svět nadpřirozena.

Jada vyrůstala v adoptivní rodině smrtelníků, ale když se u ní začaly projevovat její čarodějné schopnosti, rozhodla utéct z domova. Poté se jí ujala Sarcana a Jada se stala členkou této organizace. Zalíbení našla v Mel, kterou se snažila naverbovat do Sester Arcany, aby měla na své straně tři nejmocnější čarodějky na světě.


Sestry se ji však snažily najít kvůli tomu, že jim ukradla kosu Tartaru, a tak Mel zpočátku předstírala, že je na Jadině straně. Později ovšem zjistila, že se jí líbí, co Sarcana dělá, a chtěla se stát členkou. Kromě toho byla Jada přítelkyní Marisol, se kterou dokonce vytvořila společné kouzlo.

Jada je nezávislá, nebojácná a působí nebezpečně. Dokáže manipulovat s elektřinou, a protože je napůl světlonoška, může se díky své elektřině i přenášet z místa na místo

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E06: Private Enemy No. 1

cz15%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás