Melonie Diaz

Melonie Diaz

Celé jméno: Melonie Diaz
Místo narození: New York City, New York, USA
Známé projekty: Charmed, X/Y, The Cobbler

Datum narození: 25.4.1984 (40 let)

Melonie Diaz je americká herečka, která se objevila v mnoha nezávislých filmech. Narodila se v New Yorku rodičům s portorikánskými předky a se svou starší sestrou vyrůstala na Lower East. O herectví se začala zajímat, když navštěvovala centrum Henry Street Settlement, a později začala chodit do Professional Performing Arts School v Manhattanu.

Svoje herecké vzdělání dokončila na newyorské univerzitě Tisch School of the Arts. Svou filmovou kariéru začala v roce 2001, kdy si zahrála ve filmu Double Whammy. Později se objevila ve filmech From an Objective Point of View a Raising Victor Vargas. V televizi se poprvé objevila v roce 2003, a to v epizodě seriálu Law & Order a v pilotním díle Queens Supreme.

Průlomem v její kariéře byla v roce 2005 role Blancy v životopisném filmu// Lords of Dogtown// a dále o rok později role Laurie v dramatu A Guide to Recognizing Your Saints. Kromě toho se objevila ve filmech jako Itty Bitty Titty Committee, Hamlet 2, Be Kind Rewind a American Son.

V roce 2012 si zahrála v romantické komedii She Wants Me a následující rok se objevila životopisném dramatu Fruitvale Station. V roce 2014 si zahrála v epizodě seriálu Girls postavu Susan a tentýž rok si zahrála po boku Americy Ferrery ve filmu X/Y a po boku Adama Sandlera v komedii The Cobbler. Od roku 2018 hraje v seriálu Charmed postavu jménem Mel Vera.

CC BY-SA 2.5 Petr Novák, Wikipedia, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Charmed (2018) Mel Vera 2018 2022 4

Filtr seriálů