Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

Mel Vera

Mel Vera

Prostřední sestra, která dokáže zmrazit čas.

Sezóny 4
2018 - 2022

Melanie „Mel“ Vera je jednou ze tří nejsilnějších čarodějek na světě. Má mladší sestru Maggie a starší nevlastní sestru Macy Vaughn. Mel je vášnivá, upřímná lesbická aktivistka a donedávna žila v domnění, že má pouze mladší sestru Maggie. Jednoho dne však na dveře jejího domu zaklepala Macy a Mel se teď musí vypořádat se svou novou rolí prostřední sestry.

Její matka, Marisol, nikdy nemluvila o tom, že by existovala nějaká třetí sestra. Marisol spoutala síly svých dcer nedlouho poté, co se narodily, aby je tak ochránila a zajistila jim normální dětství. Spoutání zařídilo, že dívky o svých schopnostech nevěděly a zároveň byly skryté i před zraky nebezpečných démonů z podsvětí, kteří si často na čarodějky brousí zuby.

Mel randí s policistkou jménem Niko Hamada.


Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
piperw

vůbec se mi nelíbí. I ta její přítelkyně je lepší jak ona jak charakterem tak i vzhledem

20.1.2019 | 15:08:01
CaptainDeadpool

je mi absolutně nesympatická (ta herečka).. jinak osobnost Mel není tak nic extra je ze sester neotravnější…

25.11.2018 | 20:14:47
FValek

Mel je šílená, nesnesitelná, hrozně vyhrocená postava… Kolem té projít, tak mám na krku sexuální obtěžování a obvinění z mužského pohlaví. Navíc je i taková nevyrovnaná, nepříjemná.

9.11.2018 | 18:52:25
Aleais

Najotravnejšia a najhoršia zo všetkých troch sestier a v podstate aj najhoršia postava vôbec, aj spolu s tou jej „priateľkou“ detektívkou. Po prvé, už príliš pchajú do seriálu feminizmus, LGBT komunitu, nediskrimináciu, antirasizmus, farebnosť, #meetoo. Po druhé, je fakticky otravná, nevie rozmýšľať hlavou, prchká, prehnane emociálna a umelá.

28.10.2018 | 22:37:42
Car

nejhorsi ze vsech, nemam nic proti LGTB ale co je moc je moc … tohle se nepovedlo proste

21.10.2018 | 13:29:40
Lex Luthor

Mel ujde

16.10.2018 | 22:03:41

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama