Charmed (2018) Popis

Charmed (2018)

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

Charmed je rebootem seriálu Čarodějky, který se vysílal v letech 1998–2006. V roce 2018 se stanice CW rozhodla toto téma oživit a vytvořit zcela nový příběh o třech nejmocnějších čarodějkách na světě.

Seriál se zaměřuje na tři sestry jménem Mel, Maggie a Macy. Mel a Maggie, které vyrůstaly spolu a netušily, že mají ještě jednu sestru, zemře matka za záhadných okolností. Nejstarší ze sester, Macy, byla vychovávána v domnění, že je její matka mrtvá, a když se přestěhuje za prací do univerzitního městečka Hilltowne, zjišťuje, že má dvě nevlastní sestry, o kterých jí nikdo neřekl.


Později všechny tři zjistí, že disponují zvláštními schopnostmi. Nejstarší ze sester, Macy, ovládá telekinezi, prostřední sestra Mel dokáže zastavit čas a nejmladší Maggie umí lidem číst myšlenky. Od svého světlonoše Harryho se sestry dozví, že jsou tři mocné čarodějky, kterým je souzeno chránit svět před démonickými bytostmi z podsvětí. Sestry se musí rozhodnout, zda přijmou svůj osud jako čarodějky a budou lidstvo chránit před těmito démony.

V hlavních rolích:

Foto: CW

Upoutávka k seriálu Charmed:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nitram1980CZ

Upřímně hnus a to jsem původní seriál miloval.

19.10.2019 | 15:00:24
Melissandra

Viděla jsem první díl a přála si ty ztracené minuty života, dostat zpět…

29.9.2019 | 1:18:41
CathD

Podívala jsem se na několik dílů a pak jsem raději sledovat přestala. Ani jako seriál na “zabavení při vaření” to není. Škoda.

21.3.2019 | 21:39:49
rifictus

Jsem moc rád, že udělali Charmed reboot, který je prostě zasazený do dnešní doby, což jednoduše neřeším a užívám si nové příběhy. V mnoha ohledech mi přijde i lepší než původní Čarodějky.

19.3.2019 | 15:51:22
angieM

To si mohli odpustit :D :D.. viděla jsem několik epizod, nechtěla jsem to hned odsoudit, ale každý díl děsný utrpení :D

18.3.2019 | 19:56:58
Orie88

No, tak nedá se na to koukat :-D Charmed originál jsem viděl nedávno a vůbec jsem je neznal a když si po osmi seriích jich pustím jeden díl tohohle, tak se mi chce zvracet !! Lesba, feministka a další bych i zkousl, ale všechno je tak tupě povrchní bez jakýhokoliv poslání… Opravdu nechápu, jak tohle mohli prodloužit… Nejhorší věc na tomhle restartu je, že je dělaný pro teenagery… strašně to ubíjí a zesměšňuje…

26.2.2019 | 22:04:18
Mikee33

Odpad odpadů futrál. Jedna ze smíšeného styku, další feministická lesba. Ani jedna alespoň trochu hezká. Gender, LGBT, jsem zvědavej, kdo první ojede kozu.

8.11.2018 | 21:02:23
Caroline.Key

Stejně jako většina z vás, i já jsem milovala někdejší Čarodějky, žila tím, a denně jako adolescent hltala jejich svět. Tyhle čarodějky, kde lze zabít démona přes selfie ve smartphonu mě zatím vážně neučarovaly… A to jsem se na ně dost těšila :)

6.11.2018 | 12:22:30
Maikerock

Jsem si akorát vzpomněl, jak jsem jako dospívajíc klučík hltal každý díl prvních Čarodějek, dokonce jsem i v tom roce 2004 tvořil fanouškovské stránky :D To byl seriál mého mládí a dávám mu šanci i dnes. Po 15ti letech.

27.10.2018 | 21:15:21
Aleais

Zatiaľ veľké mínus seriálu je, že jednou z hlavných postáv je lezba a zároveň feministka, ďalšia je černoška a všetky tri majú exotický pôvod. Nie, v bežnom živote mi to nevadí, chápem, že môže byť zmes génov rôzna a každý človek je iný. Len nerozumiem, prečo toto myslenie musia pchať silou mocou už do každého jedného seriálu. Čoskoro to otrávi aj tých tolerantných. Nie vždy a všetko funguje takýmto spôsobom. A ďalšia vec je, tá moja zakokrenená predstava, že Čarodejkami sú len sestry Halliwellové, Prue, Piper, Pheobe a prípadne Paige. Možno tento seriál prináša lepšie efekty, ale o čo lepšie efekty, o to väčšmi sa stáva myslenie a konanie hlavných postáv naivným a detinským.

24.10.2018 | 22:53:25

Stav překladu

Epizoda S02E13: Breaking the Cycle

cz1%

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Titulky ke zbývajícím dílům první řady zatím nebudou, jelikož se nenašel žádný jiný zájemce, který by zbývající epizody přeložil.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 10. - 12. díle?

Na co se můžeme těšit v 10. - 12. díle?

Macy a Harry budou nuceni čelit svým pocitům, Jordan je i nadále prokletý a Harryho skolí záhadná nemoc. Macy se snaží urputně získat zpět svoji moc, a tak podnikne něco drastického.

Reklama

Nepřehlédněte

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

V Charmed si zahraje herec Eric Balfour

Do seriálu Charmed míří herec Eric Balfour, kterého můžete znát třeba ze seriálu Haven. Koho si ve druhé řadě zahraje, se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás