Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

Charmed (2018)

Charmed je rebootem seriálu Čarodějky, který se vysílal v letech 1998–2006. V roce 2018 se stanice CW rozhodla toto téma oživit a vytvořit zcela nový příběh o třech nejmocnějších čarodějkách na světě.

Seriál se zaměřuje na tři sestry jménem Mel, Maggie a Macy. Mel a Maggie, které vyrůstaly spolu a netušily, že mají ještě jednu sestru, zemře matka za záhadných okolností. Nejstarší ze sester, Macy, byla vychovávána v domnění, že je její matka mrtvá, a když se přestěhuje za prací do univerzitního městečka Hilltowne, zjišťuje, že má dvě nevlastní sestry, o kterých jí nikdo neřekl.


Později všechny tři zjistí, že disponují zvláštními schopnostmi. Nejstarší ze sester, Macy, ovládá telekinezi, prostřední sestra Mel dokáže zastavit čas a nejmladší Maggie umí lidem číst myšlenky. Od svého světlonoše Harryho se sestry dozví, že jsou tři mocné čarodějky, kterým je souzeno chránit svět před démonickými bytostmi z podsvětí. Sestry se musí rozhodnout, zda přijmou svůj osud jako čarodějky a budou lidstvo chránit před těmito démony.

V hlavních rolích:

Foto: CW

Upoutávka k seriálu Charmed:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Boudiccaw

Tak jsem to na poprvé zavrhla…a vrátila se k tomu o rok později a vydržela prvních pár dílů…a teď jsem najednou na konci druhé série a je to teda progres k lepšímu, jako prase :)

7.5.2021 | 14:36:46
Billy the Kid

neurazí, nenadchne, prostě něco na zabití času…

18.4.2020 | 17:36:14
Petulla72

Upřímně pokud někdo zkoukne jeden díl nevím jestli je úplně kvalifikovaný psát komentáře. Ano, prvních pár dílu musíte „přežít“ ale potom to jde, dle mého názoru, dost nahoru a stává se z toho béčkový, nicméně koukatelný seriál. Postavy se vyvíjí a zlepšují stejně tak jako herecké výkony. Celkově se mi seriál líbí.

5.4.2020 | 20:28:08
Nitram1980CZ

Upřímně hnus a to jsem původní seriál miloval.

19.10.2019 | 15:00:24
Melissandra

Viděla jsem první díl a přála si ty ztracené minuty života, dostat zpět…

29.9.2019 | 1:18:41
CathD

Podívala jsem se na několik dílů a pak jsem raději sledovat přestala. Ani jako seriál na “zabavení při vaření” to není. Škoda.

21.3.2019 | 21:39:49
rifictus

Jsem moc rád, že udělali Charmed reboot, který je prostě zasazený do dnešní doby, což jednoduše neřeším a užívám si nové příběhy. V mnoha ohledech mi přijde i lepší než původní Čarodějky.

19.3.2019 | 15:51:22
angieM

To si mohli odpustit :D :D.. viděla jsem několik epizod, nechtěla jsem to hned odsoudit, ale každý díl děsný utrpení :D

18.3.2019 | 19:56:58
Orie88

No, tak nedá se na to koukat :-D Charmed originál jsem viděl nedávno a vůbec jsem je neznal a když si po osmi seriích jich pustím jeden díl tohohle, tak se mi chce zvracet !! Lesba, feministka a další bych i zkousl, ale všechno je tak tupě povrchní bez jakýhokoliv poslání… Opravdu nechápu, jak tohle mohli prodloužit… Nejhorší věc na tomhle restartu je, že je dělaný pro teenagery… strašně to ubíjí a zesměšňuje…

26.2.2019 | 22:04:18
Mikee33

Odpad odpadů futrál. Jedna ze smíšeného styku, další feministická lesba. Ani jedna alespoň trochu hezká. Gender, LGBT, jsem zvědavej, kdo první ojede kozu.

8.11.2018 | 21:02:23
1

Stav překladu

Epizoda S04E03: Unlucky Charmed

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Reklama

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama