Charmed (2018) Popis

Charmed (2018)

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

Charmed je rebootem seriálu Čarodějky, který se vysílal v letech 1998–2006. V roce 2018 se stanice CW rozhodla toto téma oživit a vytvořit zcela nový příběh o třech nejmocnějších čarodějkách na světě.

Seriál se zaměřuje na tři sestry jménem Mel, Maggie a Macy. Mel a Maggie, které vyrůstaly spolu a netušily, že mají ještě jednu sestru, zemře matka za záhadných okolností. Nejstarší ze sester, Macy, byla vychovávána v domnění, že je její matka mrtvá, a když se přestěhuje za prací do univerzitního městečka Hilltowne, zjišťuje, že má dvě nevlastní sestry, o kterých jí nikdo neřekl.


Později všechny tři zjistí, že disponují zvláštními schopnostmi. Nejstarší ze sester, Macy, ovládá telekinezi, prostřední sestra Mel dokáže zastavit čas a nejmladší Maggie umí lidem číst myšlenky. Od svého světlonoše Harryho se sestry dozví, že jsou tři mocné čarodějky, kterým je souzeno chránit svět před démonickými bytostmi z podsvětí. Sestry se musí rozhodnout, zda přijmou svůj osud jako čarodějky a budou lidstvo chránit před těmito démony.

V hlavních rolích:

Foto: CW

Upoutávka k seriálu Charmed:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Boudiccaw

Tak jsem to na poprvé zavrhla…a vrátila se k tomu o rok později a vydržela prvních pár dílů…a teď jsem najednou na konci druhé série a je to teda progres k lepšímu, jako prase :)

7.5.2021 | 14:36:46
Billy the Kid

neurazí, nenadchne, prostě něco na zabití času…

18.4.2020 | 17:36:14
Petulla72

Upřímně pokud někdo zkoukne jeden díl nevím jestli je úplně kvalifikovaný psát komentáře. Ano, prvních pár dílu musíte „přežít“ ale potom to jde, dle mého názoru, dost nahoru a stává se z toho béčkový, nicméně koukatelný seriál. Postavy se vyvíjí a zlepšují stejně tak jako herecké výkony. Celkově se mi seriál líbí.

5.4.2020 | 20:28:08
Nitram1980CZ

Upřímně hnus a to jsem původní seriál miloval.

19.10.2019 | 15:00:24
Melissandra

Viděla jsem první díl a přála si ty ztracené minuty života, dostat zpět…

29.9.2019 | 1:18:41
CathD

Podívala jsem se na několik dílů a pak jsem raději sledovat přestala. Ani jako seriál na “zabavení při vaření” to není. Škoda.

21.3.2019 | 21:39:49
rifictus

Jsem moc rád, že udělali Charmed reboot, který je prostě zasazený do dnešní doby, což jednoduše neřeším a užívám si nové příběhy. V mnoha ohledech mi přijde i lepší než původní Čarodějky.

19.3.2019 | 15:51:22
angieM

To si mohli odpustit :D :D.. viděla jsem několik epizod, nechtěla jsem to hned odsoudit, ale každý díl děsný utrpení :D

18.3.2019 | 19:56:58
Orie88

No, tak nedá se na to koukat :-D Charmed originál jsem viděl nedávno a vůbec jsem je neznal a když si po osmi seriích jich pustím jeden díl tohohle, tak se mi chce zvracet !! Lesba, feministka a další bych i zkousl, ale všechno je tak tupě povrchní bez jakýhokoliv poslání… Opravdu nechápu, jak tohle mohli prodloužit… Nejhorší věc na tomhle restartu je, že je dělaný pro teenagery… strašně to ubíjí a zesměšňuje…

26.2.2019 | 22:04:18
Mikee33

Odpad odpadů futrál. Jedna ze smíšeného styku, další feministická lesba. Ani jedna alespoň trochu hezká. Gender, LGBT, jsem zvědavej, kdo první ojede kozu.

8.11.2018 | 21:02:23
1

Stav překladu

Epizoda S03E10: Bruja-Ha

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Dottiex

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Trans herečka Mareya Salazar získala vedlejší roli v seriálu Charmed

Do Čarodějek míří herečka Mareya Salazar. Získala zde vedlejší roli a stala se tak už druhou trans osobou, kterou budeme v seriálu vídat pravidelně. Koho si zahraje se dočtete uvnitř článku.

Reklama

Nepřehlédněte

Začalo natáčení třetí řady

Začalo natáčení třetí řady

Třetí řada seriálu Charmed se měla původně začít natáčet už v srpnu, ale dosud nebylo potvrzeno, že by se nová série natáčela. Nyní se konečně objevila informace, že se už začnou po sedmiměsíční pauze konečně natáčet nové díly. Na ty nás v přiloženém videu láká hlavní čtveřice herců.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás