Haven (Městečko Haven)
88/100 - 53×

Haven(Městečko Haven)

Haven je seriál od stanice Syfy, založený na románu The Colorado Kid od známého autora Stephena Kinga. Seriál sleduje agentku Audrey Parkerovou, která přijíždí do malého městečka Haven za běžným případem. Z obyčejného případu se však stává něco jiného a Audrey je vtažena do středu prapodivného dění, za které mohou obyvatelé Havenu. Haven totiž už dlouhá léta slouží jako útočiště lidem s nadpřirozenými schopnostmi.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Romantický
hrají
Emily Rose (Audrey Parker), John Dunsworth (Dave Teagues), Eric Balfour (Duke Crocker), Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Richard Donat (Vince Teagues)

Vince Teagues

Vince Teagues

Vince Teagues a jeho bratr Dave jsou majitelé a redaktoři deníku The Herald Haven, novin, které po desetiletí zaznamenávají historii Havenu. Jsou základní pamětí tohoto města, informují o všem, co se v tomto městě stalo a vědí o všem, co se kde šustlo. Tito bratři oslavují Haven, ale jen proto, aby zakryli děsivé pravdy, které jsou s Havenem spojené.

Sezóny 5
2010 - 2014

Vince je soucitný, více přemýšlivý, snadněji se přes věci přenáší, než jeho bratr a někdy je těžší v něm číst. Je tak nějak suše vtipný, ale je na něm něco moudrého, přesto že ho jeho bratr snadno vtáhne do nekonečné hádky. Vince s Davem spolu pracují ruku v ruce v mnoha ohledech, ale přesto je mezi nimi nějaká překážka. A stejně jako jeho bratr je Vince v soukromí více než příjemný chlapík, což navenek nedává najevo.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama