Haven (Městečko Haven)
88/100 - 53×

Haven(Městečko Haven)

Haven je seriál od stanice Syfy, založený na románu The Colorado Kid od známého autora Stephena Kinga. Seriál sleduje agentku Audrey Parkerovou, která přijíždí do malého městečka Haven za běžným případem. Z obyčejného případu se však stává něco jiného a Audrey je vtažena do středu prapodivného dění, za které mohou obyvatelé Havenu. Haven totiž už dlouhá léta slouží jako útočiště lidem s nadpřirozenými schopnostmi.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Romantický
hrají
Emily Rose (Audrey Parker), John Dunsworth (Dave Teagues), Eric Balfour (Duke Crocker), Lucas Bryant (Nathan Wuornos), Richard Donat (Vince Teagues)

Nathan Wuornos

Nathan Wuornos

Nathan žije pod dohledem svého otce, který je v Havenu náčelníkem policie, až do jeho smrti. Má klidnou povahu, která se často střetává s tou Audreyinou, což z nich dělá perfektní partnery. Když se ve městě začnou dít podivné události, je Nathan obvykle klidný a vyrovnaný.

Sezóny 5
2010 - 2014

Jeho potíží je to, že necítí bolest, což je celkem fajn problém, ale bohužel pro něj necítí ani jakýkoli dotyk, což mu značně komplikuje možnost se s někým sblížit. Jediný člověk, jehož dotyk cítí, je Audrey, která se stane jeho velkou láskou a to, když ji má nechat ve třetí řadě jít, aby zastavila potíže, se stane asi nejtěžším okamžikem jeho života.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marketka

Někdy trochu nudný, ve vztahu k ženám doooost nevěrohodný

čestný člen redakce, grafik
17.6.2011 | 15:19:08

Haven řekl poslední sbohem

Pátá řada seriálu Haven byla poslední a seriál byl ukončen. Dalších epizod se již tedy nedočkáme.

Viděli jste...

Viděli jste...

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama